Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opghangen wegens plaatsgebrek.

Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.

Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.
Dim. 50 x 37 cm
SKU: 2508200482.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #482
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #540

    Een tweeledig eikenhouten lakenkast.

    Lingère à deux corps en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #44
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Boomezel - Waasland”. Ets. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.

    “Boomezel - Waasland”. Eau-forte. Signée et numérotée 54/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 37 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #783

    Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.

    Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #240

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,54 ct. en gekalibreerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,45 ct.

    Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,54 ct et de rubis calibrés ayant un poids total de ± 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #726

    Een paar gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Paire de fauteuils sculptés de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    Een lot losse miniaturen op ivoor, kadertjes, bolle afdekglaasjes, enz. XIXe eeuw.

    Lot de miniatures sur ivoire, sans cadres, des cadres et verres dépareillés etc.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #679

    Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.

    Régulateur en bois noirci. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #484

    “Rosa Indica Vulgaris” & “Rosa Indica Cruenta”. Twee reproducties naar Redouté.

    “Rosa Indica Vulgaris” et “Rosa Incica Cruenta”. Deux reproductions d’après Redouté.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #677

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.

    Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #709

    Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen

    Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #649

    Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.

    Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.
    No longer available
    Dim. 197 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #787

    Een tafelklok gefineerd met diverse houtsoorten en met koperen details. Messingen uurwerk met slinger.

    Pendule en bois de placage divers et avec détails en cuivre. Cadran et balancier en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More