Similar lots by type
-
#29“Portret van Franciscus van Moncada, plaatsvervangend Spaans opperbevelhebber in België.” Een gravure van Lucas Vorsterman naar een werk van Antoon Van Dyck.
“Portrait de François de Moncada, gouverneur des Pays Bas espagnols. Gravure par Lucas Vorsterman d’après Antoon Van Dyck.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#349Maurice Langaskens‘Snoei Februari’. Ets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.
“La taille en février”. Eau-forte. Signée et numérotée 67/100 hors planche.No longer availableDim. 26x19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#52Een lot van vier kleine etsen met zichten op Brugge.
Lot de quatre petites eaux fortes aux vues de Bruges.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Gamins de pêcheurs”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Gamins de pêcheurs”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#249Cornelis Schut“Madonna met kind”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“Vierge à l’Enfant”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#32“Brugae Flandricarum urbium decus”. Een oude gravure van Lodovico Guicciardini.
“Brugae Flandricarum urbium decus”. Gravure ancienne par Lodovico Guicciardini.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#59Henri Tourdoing (?)“Hoeve aan de vaart”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ferme au bord d’un canal”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 20 / 30 -
#584Corneille.“Deux oiseaux dans une journée d’été. Een lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat en op de verso gedateerd 1992.
“Deux oiseaux dans une journée d’été”. une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche, date au verso 1992.No longer availableDim. 50 X 65 cmEstimate: € 300 / 350 -
#459W.H. Simmons“The meet of the vine hounds”. Een oude Engelse jachtprent.
“The meet of the vine hounds”. Ancienne planche de chasse anglaise.No longer availableDim. 53 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Een houtsnede. Gesigneerd, genummerd 236/750 en gedateerd 1962 buiten de plaat.
“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 236/750 et datée 1962 hors planche.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#319“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. & Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. Een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#22Atelier de Desmadryl Jeune“Carte de la plaine de Troïe”. Een XIXe eeuwse kaart. Drukkerij G. Engelmann (Mulhouse 1788-1839). Godefroy Engelmann was de uitvinder van de chromolithografie.
“Carte de la plaine de Troïe”. Carte du XIXe siècle. Imp. G. Engelmann. Godefroy Engelmann fût l’inventeur de la chromolithographie.No longer availableDim. 22 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#209Corneille“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 117/150 buiten de plaat.
“Femme et Chat”. Litho. Signée, datée ‘98 et numérotée 117/115 hors planche.No longer availableDim. 76,5 x 57,5 cmEstimate: € 240 / 280 -
#172“Château de Coaraze” door Piringer naar Melling en “La tentation de Saint Antoine Abbé” door Picault naar Callot. Twee oude gravures, XVIIIde eeuw. Het kasteel van Coaraze nabij Nice staat te koop voor 1.350.000 euro.
“Château de Coaraze” par Piringer d’après Melling et “La tentation de Saint Antoine Abbé” d’après Callot. Deux gravures anciennes du XVIIIe siècle. Le Château de Coaraze près de Nice est à vendre au prix de 1.350.000 euro.No longer availableDim. 26 x 38 & 51 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#352Jef Van Grieken“Het Spaans huis” & “Het sas”. Twee etsen in een map. Gesigneerd buiten de plaat en beiden genummerd 113/150.
“Het Spaanse Huis” et “Het Sas”. Deux eaux fortes dans une farde. Signées hors planche et numérotées 113/150.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#354Dries Van Den BroeckEen lot van zes portretten, waarvan vijf litho’s en een potloodtekening.
Lot de six portraits dont cinq lithos et un dessin en crayon.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#719Joan MiroPeriod: 1893 - 1983“Compositie”. Een lithografie. Draagt een handtekening.
“Composition”. Litho. Porte une signature.No longer availableDim. 31 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#572Pol MaraPeriod: 1920-1998“Il maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plaat.
“Il maestro”. Une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 75 x 54,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#544“Cirque”. Een reproductie naar een werk van Matisse. Frankrijk, 1990.
“Cirque”. Une reproduction d’après une oeuvre de Matisse. France, 1990.No longer availableDim. 50 x 76 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#700Een serie van zeven notenhouten stoelen tijdperk Directoire. Mooie gesculpteerde dwarslat in de rug. Recente bekleding. We voegen er een achtste stoel met één poot hersteld aan toe.
Suite de septe chaises en noyer d’époque Directoire. Travers du dossier joliment sculpté. Recouverts récemment. Nous ajoutons une huitième chaise dont un pied est à réparer.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#679“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#100Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants dans des petites fleurs, ayant un poids total de ± 2,38 ct.No longer availableDim. 14,38 gEstimate: € 3600 / 3800 -
#246Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een verlengbare tafel (148 x 100), een tweedeursbuffet (96 x 145 x 56) met twee laden in de gordel en zes stoelen met lederen bekleding.
Salle à manger en chêne sculpté comprenant d’une table à allonges (148 x 100 cm), un buffet à deux portes (96 x 145 x 56 cm) avec deux tiroirs en ceinture et six chaises recouvertes de cuir.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#119Emile Maeyens“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘34. Doek opnieuw op te spannen.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée et datée ‘34. Toile à resserrer.No longer availableDim. 60 x 72 cmEstimate: € 180 / 260 -
#433Royal WintonTwee schaaltjes op voet een een kom met een blauw en wit bloemendecor en vergulde randen.
Deux plats sur pied et une coupe à décor bleu/blanc et bords doré.No longer availableDim. Ø: 16 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#104Roger Carlé“Zigeuners”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tziganes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 201 x 140 cmEstimate: € 100 / 160 -
#356Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200 / 300 -
#522Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#623Een stappende meisjes pop van hout en papier maché.
Une poupée en bois et papier maché.No longer availableDim. H: 85 cmEstimate: € 180 / 250 -
#555Een eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het blad en een tweedeursvitrine als opzet.
Secrétaire en chêne ouvrant à deux tiroirs sous la tablette et surmonté d’une vitrine à deux portes.No longer availableDim. 205 x 92 x 50 cmEstimate: € 120 / 200

