Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#649“Balinese tempelscène”. Gemengde techniek op textiel.
“Scène de temple balinais”. Technique mixte sur textile.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#88Twee oude rekenmachines.
Deux anciennes calculatrices.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#564“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd: Burliuk.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée: Burliuk.No longer availableDim. 58 x 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#455Drie kleine jardinières, twee schotels en een dekselvaas van Japans porselein met een Imari decor. Onderaan gemerkt: Gold Imari.
Trois petites jardinières, deux plats et un vase à couvercle en porcelaine du Japon et décor Imari. Marque en dessous.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#671Een gestileerd stenen beeld. Zimbabwe.
Sculpture stylisée en pierre. Zimbabwe.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#102P. Van der Essen“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#705Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#596Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 cmEstimate: € 180 / 220 -
#362Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#488Een Duits jagersmes met hoornen handvat. In lederen schede.
Couteau de chasse allemand à manche en corne. Dans le fourreau en cuir.No longer availableDim. L: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681Een Aziatisch penseel van ivoor en koraal.
Pinceau asiatique en ivoire et corail.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#668Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.
Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180




