#224Jan Cockx“Boten aan de oever met molen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux près de la rive et moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 44 cmEstimate: € 180 / 200 -
#421Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#809Lot Canton porselein, XIXde eeuw. Schotels, kopje, bowl.
#717Twee bustes van ivoor. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes en ivoire sculpté. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#660SwarovskiEen lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schelp, een grote vis op gesatineerde voet, een groepje met drie vissen en twee kleine visjes.
#321Een recente kopie van een Friese staartklok. Compleet.
#618Een partij Belgische postzegels in 5 albums, waarvan 4 Davo: alle uitgiftes postfris van 1992 tot en met 2016. Ook vellen en blokjes.
Collection de timbres postes belges dans cinq albums dont 4 Davo: toutes les éditions non oblitérées de 1992 à 2016. Ainsi que des blocs et des feuilles.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#459J. I. Vdh“Jachtstilleven” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#51Een reeks van elf z.g. Muziekborden. Frans werk.
Une série de onze assiettes musicales.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#340Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 450 / 550 -
Masque africain en bois polychrome surmonté d’une petite poupée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 100