Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zeer groot en gevarieerd lot gesteenten en mineralen.
Een zeer groot en gevarieerd lot gesteenten en mineralen.
Een zeer groot en gevarieerd lot gesteenten en mineralen.
Een zeer groot en gevarieerd lot gesteenten en mineralen.

Een zeer groot en gevarieerd lot gesteenten en mineralen.

Un grand lot diversifié de pierres et minéraux.
SKU: 1004180305.
Category: Mineraal.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #305
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #215

    Een zilveren halsketting met roze kwarts en amethist.

    Collier en argent serti de quartz rose et d’améthyste.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150

Other lots in this auction

  • #522
    J. Delvaux

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.

    “Vue de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.
    No longer available
    Dim. 110 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #158

    Joannes Ludovicus Schönleben. “Horae Subsecivae Dominicales...”. Ed. Melchior Haan, Salisburg 1676. Frontispice door Ludovic de Clercq en Joan Van Berg in goede staat, zoals het portret van Joann Ludovicus Schönleben door de laatste. Perkamenten band met goudopdruk in behoorlijke staat, rug verkleurd.

    Joannes Ludovicus Schönleben. “Horae Subsecivae Dominicales...”. Ed. Melchior Haan, Salisburg 1676. Frontispice par Ludovic de Clercq et Joan Van Berg en bon état comme le portrait de Joann Ludovicus Schönleben par le dernier. Couverture en parchemin imprimé d’or et en état raisonnable. Dos décoloré.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #41

    Een lot van twee verschillende siervazen van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un lot de deux vases en cristal incolore. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #179
    C. Gody (?)

    “De Verloofde. Elegant interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.

    ”La fiancée. Intérieur élégant”. Huile sur toile. Signée. Petite réparation.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #727

    Een lot van 50 Franstalige boeken met betrekking tot kunst, waarbij voornamelijk schilderkunst.

    Lot de 50 livres francophones traitant sur les arts, surtout la peinture.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #643

    Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, getooid met een poppetje.

    Masque africain en bois polychrome surmonté d’une petite poupée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #517

    “Oude wijze”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    "Vieux sage". Un netsuké en ivoir, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #729

    Een ovale spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl.

    Miroir ovale à cadre en bois doré de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 72 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #755

    Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.

    Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #712
    Madeleine Appel

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72
    Henri Ottevaere

    “Landschap te Faulx”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.

    ”Paysage à Faulx”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #33

    “Icecream car en horlogemaker”. Twee aardewerken beeldjes. Japans werk.

    “Voiture de glace et horlogier”. Deux sculptures en faïence. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm 20 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More