Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#158Joannes Ludovicus Schönleben. “Horae Subsecivae Dominicales...”. Ed. Melchior Haan, Salisburg 1676. Frontispice door Ludovic de Clercq en Joan Van Berg in goede staat, zoals het portret van Joann Ludovicus Schönleben door de laatste. Perkamenten band met goudopdruk in behoorlijke staat, rug verkleurd.
Joannes Ludovicus Schönleben. “Horae Subsecivae Dominicales...”. Ed. Melchior Haan, Salisburg 1676. Frontispice par Ludovic de Clercq et Joan Van Berg en bon état comme le portrait de Joann Ludovicus Schönleben par le dernier. Couverture en parchemin imprimé d’or et en état raisonnable. Dos décoloré.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#545SwarovskiEen lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een zeilboot, een schommelpaard, een race-auto en een vliegtuig.
Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un voilier, un cheval à balançoire, une voiture de course et un avion.No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 140 / 200 -
#18WiskemannToiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#208Een groot bestek van 800‰ zilver, compleet voor twaalf personen en met uitgebreid serveerbestek. Tijdperk art deco.
Un service à couverts en argent, 800‰. Complet pour douze convives et avec un couvert à service.No longer availableDim. 8500 g bruto (6535 g zonder messen)Estimate: € 1500 / 1800 -
#592“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Tijtgat.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Tijtgat.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#374Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.
Un lustre Mazarin en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 500 -
#285Een klein dienblad van zilver met fraaie barokke rand van bloemen. Keur vervaagd.
Un petit plateau en argent avec rebord baroque en fleurs. Poinçons vaguement lisibles.No longer availableDim. 766,9 gramEstimate: € 180 / 240 -
#353Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.
Deux petits ânes en cuivre, dont un de style Rococo.No longer availableDim. h: 42 & 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#641“Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#485SwarovskiEen Oriëntaals uitziend kristallen parfumflesje met gesatineerde stop en een deels gesatineerd kristallen boogje met zuiltjes. Beide gemerkt.
Flacon à parfum de style orientaliste au bouchon satiné et sur une arcade en cristal partiellement satiné. Les pièces avec marque.No longer availableDim. h: 11 & 9 cmEstimate: € 70 / 130 -
#533Een beeldje van gesculpteerd turkoois in de vorm van een Guan-Yin en een voorstelling van Boeddha. Handjes gebroken.
Statuette en turquoise sculptée représentant Guanyin et Bouddha. Mains cassées.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#595Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420 / 480




