Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#778Een lot groen kristal, bestaande uit een karafje, met vijf bijpassende glaasjes op kleurloze voet. We voegen er drie afwijkende modelletjes aan toe.
Lot de cristal vert comprenant un carafon, deux gouttes assorties sur pieds incolores. Nous ajoutons trois modèles différents.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#271Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#662“Bloemstilleven”. Aquarel. Draagt een handtekening: Kamerling-Oenes.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle. Porte une signature: Kamerling-Oenes.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Een eikenhouten kofferbank, versierd met gebeeldhouwde leeuwen en mannenbustes en de panelen met rozetten.
Un banc-coffre en chêne, décoration de lions et bustes d’hommes sculptés, panneaux avec rosettes.No longer availableDim. 112 x 155 x 55 cmEstimate: € 400 / 500 -
#420Een sobere eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Une table de salon en chêne sobre avec deux tablettes rabattables.No longer availableDim. 45 x 120 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Een classicistische buste van brons.
Un buste en bronze classique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#349“L’événement au bal” & “Les confidences”. Twee Franse gravures. We voegen er een herdruk van een gravure betreffende de Antwerpse kathedraal aan toe.
”L’événement au bal” & “ Les confidences”. Deux gravures françaises. Nous ajoutons une réimpression d’une gravure - la cathédrale d’Anvers.No longer availableDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 80 -
#824Een klein rechthoekig bijzettafeltje met gedraaide pootjes.
Petite table d’appoint rectangulaire aux pieds tournés à étranglements.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#358Een ovale houten plaquette met het profiel van Josef Jiri Strossmayer (o.m. Bisschop van Bosnië en Syrië en Kroatisch politiek voorman, geboren in Osijek, voormalig Slavonië, 1815) in reliëf.
Plaquette ovale en bois au profil de Josef Jiri Strossmayer (e.a. Evèque à Bosnie et Syrie et parlementaire nationaliste croate, né à Osijek en Slavonie, 1815) en relief.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#2Een reeks van vier met de hand ingekleurde gravures met Franse zeeslagen uit de reeks ‘France maritime’. Begin XIXe eeuw.
Une série de quatre gravures en couleurs peints à la main représentant une bataille navale français - ‘France Maritime’. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 15,5 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#118Een vaas mauve glas met een verguld art nouveau decor. Omstreeks 1900.
Un vase en verre mauve avec une décoration style Art Déco doré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 140 / 160 -
#708Een vaas van cloisonné brons. Chinees werk. Lichte deuk aan de basis.
Vase en bronze cloisonné. Travail chinois. Petite bosse dans la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160




