#201Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Le Minérai”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le Minéral”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#104Een paar nachtelijke landschappen op paneel. Gemonogrammeerd.
Paire de paysages nocturnes sur panneau. Monogrammés.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#341Een kristallen siercoupe op voet met pendeloques.
#417Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met vijf kaarsenhouders.
#308Een schouwpendule in houten kast. Medio XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#720Een zwartgelakt wandtafeltje met èèn lade. XIXe eeuw.
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 350 / 450 -
#539Een Edwardian spiegel ingelegd met een biesje fruithout.
#722Maurits Van den BroeckPeriod: Edegem 1939 - Boechout 1999“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#436Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#689Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Uilen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd
“Hibous”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 85 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#727Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40 / 60