#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
#587
Twee gesculpteerde en gepolychromeerde wrattenzwijntanden met diverse Chinese personages. In houder Bijgevoegd een netsuke op plaquette.
Deux défenses de phacochère sculptées et polychromées représentant des personnages chinois. Dans un socle adapté. Nous ajoutons un netsuke sur plaquette.No longer availableDim. h: 19 & 4,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#321
Een messingen telescoop op statief.
#5
Une seule boucle d’oreille sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,30 ct serti en argent.No longer availableDim. 1,88 gEstimate: € 40 / 60 -
#527
“Kind met bloem op een Fo-hond”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor.
Enfant avec fleur sur un chien de Pho. Sculpture en ivoire. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#202Devolderd - Dierckx, Turnhout
Een oude brandkast. Met marmeren blad.
#74J. De Belder
“Zicht op de begijnhofpoort te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#395
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe fantasiesteen.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre bleue claire.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 120 -
#637
Glasservies van amberkleurig kristal.
#6
Een neogotisch eikenhouten haardkistje.
#683
Een gepolychromeerd metalen uithangbord in de vorm van de Hoed van Napoleon.
#425
Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 34 diaEstimate: € 40 / 50