Other lots by Herend Hungary
#493Herend Hungary
Een groot servies van wit porselein, “Rothschild Bird motief”, versierd met vogels, insecten en bloemen. De vleugels met imitatie vlechtwerk in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: twee langwerpige en één ronde schotel, drie schaaltjes, 45 dessertborden van verschillende grote, 9 kleine en 8 grote tassen en 27 ondertassen, 15 kleine schaaltjes en 2 suikerpotten waarvan 1 los.
Un grand service en porcelaine blanche, à décor d'oiseaux, d'insectes et de fleurs. Les ailes avec imitation de vannerie en relief. Marqué en bas. Comprenant : deux plats allongés et un plat rond, trois plats, 45 assiettes à dessert de tailles différentes, 9 petites et 8 grandes tasses et 27 soucoupes, 15 coupelles et 2 sucriers dont 1 en vrac.No longer availableDim. H. 19 & 14 cmEstimate: € 1200 / 1800
#207
Een paar vol messingen kandelaars in barokke stijl.
#279
#399
#616
Een rechthoekige eettafel met vier gedraaide poten met vernauwingen.
#532Hendrik Vader
“Vissers op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#141Gust Gils
“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
#89E. Micholt
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#379
“Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.
#364Dolf Henkens
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#116
#681
#12Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
« La trouvaille » et « Le vieux pêcheur ». Deux lithographies. Signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 19 & 15 x 10 cmEstimate: € 100 / 120