#96
Een mooi versierde Zaanse klok. Met gewichten.
#637
Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
#690
Deux boucles d'oreilles différentes en or jaune 18 carats, l'une sertie d'une boule et l'autre sertie d'une perle.No longer availableDim. 1,68 gEstimate: € 50/80 -
#713
#347Val Saint Lambert
#485
Een 18 karaats geel gouden armband.
#18Val St. Lambert
#337
Een oude Duitse messingen microscoop in kistje.
#823Fontès à Caylux
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale diamant van +- 1,12 ct. HSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,49 ct. Et un diamant central de + - 1,12 ct. HSI 1.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 2300/2500 -
#574
Een tschako van het eerste regiment grenadiers. België, model 10 december 1843.
#82Marten Melsen
“De oogst”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La moisson”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 40/50