Other lots in this auction
-
#12
Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
Carte d’Anvers ancienne. Gravure prise d’un Atlas.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 20/30 -
#463
Een opiumkussen van blauw en wit Chinees porselein. Begin XXe eeuw. Met restant zegel onderaan.
Coussin à opium en porcelaine de Chine bleue et blanche. Début du XXe siècle. Avec traces d’un cachet sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 70/90 -
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 400/500 -
#176
Een eikenhouten vitrinekast in Régencestijl met onderaan twee paneeldeuren. Vroeg XIXe eeuw.
Vitrine de style Régence en chêne, le bas ouvrant à deux portes pleines. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 240 x 144 x 46 cmEstimate: € 300/500 -
#573
Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de papillons entourant des arbustes fleuris.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200/220 -
#494Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Zelfportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
“Autoportrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#310
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600/1800 -
#40
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde dameszakhorloge.
Une montre de poche pour femme gravée en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,45 gEstimate: € 200/300 -
#117
Een antiek naaisetje met zilver in een houten kistje. Vingerhoedje manco. Eerste helft XIXe eeuw. Geschonken door de toenmalig burgemeester van Ganshoren aan zijn nicht in 1868. (Zie document)
Garniture à coudre ancienne en argent dans un coffret en bois. Dé à coudre manque. Premier moitié du XIXe siècle. Cadeau du maire de Ganshoren à sa nièce en 1868 (voir document).No longer availableDim. 13 x 19 cmEstimate: € 140/150 -
#552
Een lot van drie hoofddeksels van de Rijkswacht.
Lot de trois chapeaux de la gendarmerie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#718C. Mahillon, Bruxelles
Een ventieltrombone, medio jaren ‘50.
Trombone à ventile des années 1950.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 80/120 -
#581
Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde Tibetaanse ivoren snuffbottle. Onderaan gesigneerd.
Flacon à priser en ivoire finement sculpté et polychromé. Tibet, marque sur la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 180/200