#193
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#175
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,58 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 400/500 -
#125
Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een citrine van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 9 ct sertie d’une citrine de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 100/150 -
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#474
Een lot varia met onder meer een verrekijker, een struisvogelei, enz.
Un lot varié, comprenant une paire de jumelles, un oeuf d’autruche, etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#99Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Autoportrait”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#382Pellens
“De dokwerker”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le travailleur au quai”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 30/40 -
#332Louis Henno
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#779
Une table de salon carrée en bois laqué noir , décor en pierre dure sous verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#692Nels Roodhart
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#204Albert SaverysPeriod: 1886 - 1964
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 1200/1400 -
#545Hebdoma
Een verzilverde 8-dagen zakhorloge. Ancre Brussel 1910. Recent gerestaureerd.
Montre argenté à mouvement huit-jours. Ancre Bruxelles 1910. Restauration récente.No longer availableEstimate: € 60/100