#461Vriens
“Biddende monniken.” Een beeld van notenhout.
#493
Een stenen Boeddha-hoofd.
#435Swatch Quartz
Drie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.
Trois montres polychromes dans leur boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#512Bourgignon
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#823
Een art deco vaas van oker glas.
#256
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000/4000 -
#247
Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
#148
Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
#259S. De Gennev....
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400/500 -
#747
Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
#281
Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.
Une tête de garçon taille en pierre. Style Classique.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 65/80