#628Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
#278Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.
#689Een kleurloos kristallen lampenvoet.
#253Een paar porseleinen lampenvoeten met bloemendecor.
#648Een paar lampjes met kwarts.
#298Een paar antieke koperen olielampjes.
#704Een klein koperen luchtertje met gele glazen kapjes.
#308Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
#631Een paar houten lampenvoeten met ringen.
Une paire de pieds de lampe en bois avec anneaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60
#24Twee miniaturen met damesportretten, de éne van Maria Leczinska. Beide gesigneerd.
Deux miniatures avec portraits féminins, dont une par Maria Leczinska. Les deux signées.No longer availableDim. 7 cmEstimate: € 80 / 100 -
#49“St. Maria”; “St. Franciscus” & “Ecce Homo”. Drie achterglasschilderingen.
#292Joseph FrançoisPeriod: 1759 -“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel.
Bateaux de pêche sur la plage. Huile sur toile. Signé. Petit dégât.No longer availableDim. 41 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#376IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
#524Een reeks van vier gravures met apen naar Jean-Baptiste Audebert.
#533Drie Afrikaanse hoofdjes van gesculpteerd ivoor.
#342“Il Carnevale di Venezia”. Een affiche, uitgegeven bij Testolini.
#113Een collectie van 9 albums met postzegels, waarvan 1 Davo (1985-2000) en 3 andere met oudere varia van België, 1 Davo van Liechtenstein (1920-1992, met enkele losse bladen), 1 Davo van Färöer (1975-2003) met velletjes en boekjes, verder 3 albums Frankrijk met 1 Lindner vanaf 1849.
Une collection de 9 albums avec des timbres, dont 1 Davo (1985-2000) et 3 autres avec des exemplaires divers plus anciens de Belgique, 1 Davo van Liechtenstein (1920-1992, avec quelques feuilles volantes) , 1 Davo van Färöer (1975-2003) avec feuilles et livrets, puis 3 albums France avec 1 Lindner de 1849.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#248Sphinx / Petrus RegoutEen driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit twee kraagvazen en een dekselvaas met Chinese decors. Onderaan gemerkt.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée de deux vases à collerette et d'un vase à couvercle à décors chinois. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120