#479
#668
Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
#303
Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
#679
#205
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#316
#554
#403
#576
Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.
#378
Een vintage metalen bureaulamp.
#484
#549
Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
#453Lolo Palazzo
Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 800/1000
#106
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#422
« L'indignation de La Femme. Technique mixte sur toile. Datée '86.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220/280 -
#382
“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#614G. Kimzeke
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Route forestière ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#276
Twee verschillende notenhouten fauteuils in Régencestijl.
#58
#311
Een lot van twee kleine reliekhoudertjes en een groter reliekschrijn. XIXe eeuw. Pootje afgebroken. We voegen er een doosje met schildpad binnenin aan toe.
Lot de deux petits reliquaires et un plus grand reliquaire. XIXème siècle. Jambe cassée. Nous ajoutons une boîte avec une tortue à l'intérieur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35/50 -
#248
Drie rijkelijk uitgewerkte zilveren haarpinnen/ -kammen.
#181
#241Val Saint Lambert
Een vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#147
#401
“Het echtpaar”. Een groepje van Chinees porselein.
"Le couple marié". Un groupe de porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 85/90