Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Kleuren ietwat vervaagd.
Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Kleuren ietwat vervaagd.
Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Kleuren ietwat vervaagd.
Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Kleuren ietwat vervaagd.
Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Kleuren ietwat vervaagd.

Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Kleuren ietwat vervaagd. Kleine schilfer aan de bovenrand.

Vase balustre hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Couleurs un peu fanées. Petit éclat au bord supérieur.
Dim. h: 57,5 cm
SKU: 1312160511.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1065
    KPM

    Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.

    Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1143

    Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #1122

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #597

    Een jongen met bloemen, een dame met gieter en een groep van een dansend koppel van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Garçon aux fleurs, femme à l’arrosoir et un groupe de danseurs en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1141

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1123

    Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #653

    Romantisch koppel met engeltjes. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    Couple romantique aux angelots. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1140

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.

    Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #727

    Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.

    Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1128

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #427

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #807
    Krautheim

    Een porseleinen koffieservies met bloemendecor, bestaande uit een koffiepot en melkkannetje op plateau, twaalf kopjes met onderbordjes en twaalf borden. We voegen er een kannetje van Boch aan toe.

    Service à café en porcelaine à décor de fleurs, comprenant une cafetière, un pot à lait, un plateau, douze tasses et soucoupes et douze assiettes. Nous ajoutons une verseuse de Boch.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #794

    Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.

    Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1073
    Limoges

    Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.

    Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #631
    Volkstedt/Rudolstadt

    Een dame en een heer van meerkleurig porselein. Enkele vingertjes manco bij de dame en de wandelstok van de heer gerestaureerd. Mogelijk Macheleid of Eckert. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    Dame et homme en porcelaine polychrome. Quelques doigts manquent chez la femme et la canne de l’homme est restaurée. Probablement Macheleid ou Eckert. Marque sous la vase, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #1142

    Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.

    Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #607
    Sitzendorf

    Een paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.

    Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 69
  • #404

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een rood marmeren blad.

    Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #997
    Spode

    Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.

    Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #601

    Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.

    Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.
    No longer available
    Dim. 188 x 113 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #603

    Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.

    Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 110 & 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #925

    Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.

    Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1130

    Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.

    Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1131

    Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.

    Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #833

    Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in Jacobean stijl, bekleed met bruin leder.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Jacobean recouverts de cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #891
    Stein

    Drie bierpullen van aardewerk en porselein met tinnen deksels. Een met afbeelding van Neuschwanstein, één met Magdeburg, gemerkt Thüringer Manufaktur-Porzellan en één met Wismut-Königstein.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 26, 24 & 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #817

    Console van notenhout met een lade in de gordel.

    Console en noyer ouvrant à un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. H. 62, B. 58cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #269
    Huysmans

    “Boomgaard”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Le verger”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #820

    Een paar driehoekige armstoelen van gesculpteerd eikenhout.

    Paire de fauteuils triangulaires en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1033
    Stein

    Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Waarvan twee met muziek: één met een Biergarten (H. 29 cm) en één met een romantisch koppel (H. 30 cm). Eén met een brouwerijscène en met een bierkar op het deksel, gemerkt Zöller & Born (H. 21 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #596

    Een buffetkast met opzet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met taferelen in reliëf op de onderste paneeldeuren en het opzet gedragen door griffioenen.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance décoré de scènes en relief sur les portes du dessous. Le dessus porté par des griffions. Travail malinois.
    No longer available
    Dim. h: 220 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #927

    “Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

    “Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #751

    Een albasten zuil met messingen monturen.

    Colonne en albâtre aux montures en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #900
    Stein

    Vijf bierpullen van aardewerk en porselein met tinnen deksels. Eén met afbeelding van Monschau (H.27 cm), gemerkt King. Eén Jahreskrug 1995 van Herrnbräu met afbeelding door A. Wehling-Walter (H. 21 cm), gemerkt Rastal. Eén met afbeelding van Bauerei Zum Goldenen Engel, Gmünd (H. 26 cm), gemerkt Original Lerchen. Eén met wapenschild van Sachsen-Anhalt (H. 19 cm), gemerkt Freiberger Porzellan. Eén van Oktoberfest München 1997, afbeelding door B. Jankowska (H. 23 cm), gemerkt Rastal.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #754
    Jean Minne

    “Le Presbytère”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1901.

    “Le Presbytère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1901.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #628

    Een paar figuren van gekleurd glas. Mogelijk Murano.

    Paire de figurines en verre de couleur. Probablement Murano.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More