Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk, het deksel getooid met een leeuw met een schild.
“Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk, het deksel getooid met een leeuw met een schild.
Oud Delft

“Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk, het deksel getooid met een leeuw met een schild.

Vase hexagonale couvert en faïence de Delft. Fretel en forme de lion au blason.
Dim. h: 39 cm
SKU: 2508200361.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #446

    Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.

    Petite carpette et tapis de prière en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 110 x 78 & 90 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #301

    Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een Chinese tuin.

    Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un jardin chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #141

    Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.

    Paire d’assiettes à l’éventail au bord jaune. Marque de De Clauw.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #12

    “Les accidents de la chasse”. Twee reproducties naar werken van Charles Vernet.

    “Les accidents de la chasse”. Deux reproductions d’après Charles Vernet.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #232
    E. Coates

    “Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).

    ”Paysage étendu et bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1865 (?).
    No longer available
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #323

    Een fluwelen voorhang met acanthusmotieven en de onderkant versierd met kwastjes.

    Draperie en velours aux motifs d’acanthes, le bas tressé.
    No longer available
    Dim. 422 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169

    “Lezende Maria-Magdalena”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1800.

    “Marie Madeleine lisant”. Huile sur toile. Ecole flamande.
    No longer available
    Dim. 67 x 86 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #44
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Boomezel - Waasland”. Ets. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.

    “Boomezel - Waasland”. Eau-forte. Signée et numérotée 54/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 37 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #253
    Christofle France

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt. In originele dozen (op dienblad na).

    Service à café et à thé quatre piéces et avec plateau. Marque sous la base. Dans les boîtes d’origine (sauf le plateau).
    No longer available
    Dim. h: 10 - 21 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #789
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #478

    Drie balustervaasjes van Japans aardewerk, waarbij er twee een paar vormen, versierd met handgeschilderde decors.

    Trois vases balustres en faïence du Japon dont deux formant une paire. Décorés à la main.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276

    Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.

    Une table en chêne à allonges de style Henri II.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More