Similar lots by type
-
#658
Chinees dominospel, cica 1940. Volledig.
Un jeu de dominos chinois. +- 1940. Complet.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#621
Een glazen fallus ofte lingam.
Un phallus en verre dit lingam.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 120/140 -
#293
Een merkwaardig destilleerapparaat van gietijzer en messing.
Un appareil à distillation remarquable en fonte et laiton.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#884Victorinox
Een groot gemotoriseerd Zwitsers zakmes als toonzaaldisplay. In werkende staat.
Un grand canif suisse motorisé en display pour showroom. En état de marche.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#495
Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#199
“Piëta.” Reliëf in gegoten brons. Onleesbaar gesigneerd.
”Piéta”. Un relief en bronze coulé. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#700
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#271Reuge Music
Een mahoniehouten muziekdoosje met zes liederen en 41 notenbewegingen. 1955.
Une boîte à musique en acajou à six chansons et 41 suites de notes musicales. 1955.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#95
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Un remontoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 16,45 gEstimate: € 200/300 -
#375
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Australische saffier van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 350/450 -
#70
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,78 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants Princess Cut ayant un poids total de ± 0,78 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 500/600 -
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#355
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.
Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto: 69,97 gEstimate: € 250/300 -
#352
‘ Les Artistes’. Eerbetoon aan Leo Ferré. Tekst en lithografieën van verschillende vrienden en kennissen. Nr. 2 van 150 exemplaren
”Les Artistes”. Hommage à Leo Ferré. Texte et lithographies de différents amis et famille. N° 2 de 150 exemplaires.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#773
Een lot van acht borden, waarbij vijf met jachtscènes van Boch Luxembourg en drie borden met afbeeldingen van Koning Leopold I en Koningin Marie Henriette.
Lot de huit assiettes dont cinq aux scènes de chasse par Boch Luxembourg et trois aux effigies du Roi Léopold I et de la Reine Marie Henriette.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#318G. H. Bruxelles
Een gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.
Un rétriceur à bouchons en fonte en forme de crocodile. Marque en dessous.No longer availableDim. L: 28,5 cmEstimate: € 80/100