#556Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
#297Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
#424Nadine LundahlPeriod: °1958“Stilleven met paardje en hoorn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Nature morte au cheval et à la corne. Huile sur panneau. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 500 / 600 -
#353Een lot van vijf kleine geodes met bergkristal.
#36Juvenia, BruxellesEen antieke paspop op gietijzeren voet.
#351Een eend van gekleurd Muranoglas.
#238“Zittende jongen”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#670Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#146Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400 / 600