Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zeshoekige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloesems op gele achtergrond.

Een zeshoekige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloesems op gele achtergrond.

Un pied de lampe hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de paons et de fleurs sur fond jaune.
Dim. h: 78 cm
SKU: 2809210598.
Auction day: 29 September 2021 19:00
Catalogue #598
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #595

    Een lot van een ovaal en twee rechthoekige Chinese wollen karpetjes.

    Un lot d'un tapis de laine chinois ovale et deux rectangulaires.
    No longer available
    Dim. 170 x 100 & 126 x 62 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #314
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Schuur en kar” & “Het wonderbare veldkapelleke”. Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 27/100 & 37/50 buiten de plaat.

    Grange et charrette & La merveilleuse chapelle des champs. Deux eaux-fortes. Les deux signées et respectivement numérotées 27/100 et 37/50 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 24 x 28 & 39,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173

    “Het liefdeskoppel”. Twee bronzen beelden met donker patina naar werken van Mathurin Moreau.

    Le couple amoureux. Deux statues en bronze à patine sombre d'après les oeuvres de Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 57 & 61 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #674
    C. Mahillon, Bruxelles

    Een klaroen van rood en geel koper van de Garde Civique.

    Un clairon en cuivre rouge et jaune de la Garde Civique.
    No longer available
    Dim. l: 31,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #602

    Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.

    Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #551

    Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #476

    Een mahoniehouten commode met drie grote en drie kleine laden.

    Commode en acajou avec trois grands et trois petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 99 x 119 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #475

    Een handgeknoopt Perzisch karpetje van wol en zijde. Slijtage.

    Un tapis persan en laine et soie noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 133 x 202 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #614

    Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.

    Deux peintures bouddhistes thaïlandaises sur soie.
    No longer available
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #185

    Drie 18 K rooskleurige gouden trouwringen.

    Trois alliances en or rose 18 carats.
    No longer available
    Dim. 12,54 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #6

    Een messingen dienblad op vouwpoot.

    Un plateau en laiton sur pied pliant.
    No longer available
    Dim. 64 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #235

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.
    No longer available
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 280 / 350
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More