Similar lots by type
-
#783Een vaas van gegoten en gesatineerd roze glas in de vorm van een hand met een kelk. Barst onderaan.
Un vase en verre moulé et satiné rose, en forme d’une main et calice. Fissure en dessous.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 26 / 30 -
#414Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#71Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.
Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#765Een vaas van rood glaspasta met een meerkleurig mirafioridecor. Italiaans werk.
Un vase en pâte de verre rouge à décor polychrome millefleurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#409Een lot diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaande uit drie hanen, een pinguïn, een papegaai en een hondje.
Un lot de petits animaux en verre Murano polychrome, comprenant trois coqs, un pingouin, un perroquet et un petit chien.No longer availableDim. h: 4 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#814Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#67Twee vide-poches van meerkleurig Muranoglas, gedragen door een clown.
Deux vide-poches en verre de Murano polychrome porté par un clown.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#781Een karaf van rookbruin en zwart glas met vier bijpassende glaasjes.
Une carafe en verre noir et brun fumé et quatre verres assortis.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#798Val St. LambertEen achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig glas. Gemerkt.
Une garniture de toilette en huit pièces en verre incolore et ambre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#382“De Heilige familie”. Een groep van gepolychromeerd plaaster. Onder glazen stolp.
”La Sainte famille”; Un groupe en plâtre polychrome. Sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#788Een lot Booms glas, bestaande uit een bolle ronde en een langwerpige vaas met gedreven tinnen bloemendecor en twee holle langwerpige vazen, waarbij een mauve en een zwarte.
Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#551“Samoerai”. Een bronzen beeld met koperkleurig patina.
“Samouraï”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#679Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#560Een Engelse breakfront bibliotheek met vier gevitreerde deuren bovenaan, twee paneeldeuren onderaan en vier laden in de gordel.
Une bibliothèque anglaise ‘breakfront’ à quatre portes vitrées au dessus, et deux portes panneaux ainsi que quatre tiroirs dans la ceinture dans la partie du dessous.No longer availableDim. 192 x 181 cmEstimate: € 300 / 400 -
#742Paul Leduc“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 34,5 x 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#778Val St. LambertEen grote vaas van kleurloos en rood kristal. Gemerkt met label.
Un grand vase en cristal rouge et incolore. Marque et label.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#623Inro versierd met karpers in reliëf en netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een visser met uitpuilende ogen. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Inro décoré de carpes en reliëf et un netsuké en ivoire sculpté représentant un pêcheurs aux yeux exorbités. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 7 en 4 cmEstimate: € 180 / 220 -
#269“La mère bien aimée”. Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van J.B. Greuze.
”La mère bien aimée”. Une gravure du XIXième siècle, d’après une oeuvre de J.B. Greuze.No longer availableDim. 56 x 73 cmEstimate: € 100 / 120 -
#447Een Japanse doos van roodgelakt hout in twee compartimenten.
Une boîte japonaise à deux compartiments en bois laqué rouge.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#525Een houten tafel met poten in kruisverbinding en een lade in de gordel. Versierd met beschilderde motieven. Op te frissen.
Une table en bois au pieds en croix et un tiroir dans la ceinture. Décoration de motifs peint. A rafraîchir.No longer availableDim. 110 x 80 cmEstimate: € 160 / 180 -
#504“Compositie met personages”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “Kassimi”.
“Composition aux personnages”. Huile sur toile. Porte une signature “Kassimi”.No longer availableDim. 64 x 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#198“Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.
”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#444“Chinese keizerlijk koppel. Twee tekeningen. Gouache op papier.
“Couple noble chinois”. Deux dessins en gouache sur papier.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 40 / 50

