Similar lots by type
-
#601Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.
Deux vases design en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 43 cm; b; 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#698Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#360Val St. LambertEen reeks van achttien kleurloos kristallen onderzetters met gegraveerde en gesatineerde decors. Gemerkt.
Un ensemble de dix-huit sous-verres en cristal clair à décors gravés et satinés. Signé.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.
Une chouette en cristal taillé et partiellement satiné Lalique et deux colombes en verre italien. La première avec une petite fissure sur l'aile.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.
Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#693Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.
Un vase en cristal vert brillant. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#53Een coupe van geslepen kristal met paarse voorstellingen van vogels en op porseleinen voet. Bijgevoegd een kleurloos glazen vaasje met messingen montuur.
Une coupe en cristal taillé avec des représentations violettes d'oiseaux et sur une base en porcelaine. Un vase en verre transparent avec cadre en laiton est ajouté.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#658Saint-Louis, FranceTwee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.
Deux cendriers convexes de cristal vert et bleu respectivement. Marqué.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#623Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
Une grande fleur piqué de cristal vert taillé. Peut-être Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#523Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#331Val St. LambertTwee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.
Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.No longer availableDim. Ø: 15 & 15 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#310Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct. en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,28 ct. et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,08 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#576Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Table chinoise à plateau sculpté. Représentation de nombreux personnages derrière une vitre. Quatre pieds repliés vers l'intérieur, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551Een grote kom van meerkleurig Japans porselein met een decor van krijgers. In antieke bronzen houder.
Un grand bol en porcelaine japonaise multicolore à décor de guerriers. Dans un support en bronze antique.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#62René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'Anvers. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#374“Mickey en Minnie”. Een kunststoffen groepje. Gemerkt van Disney.
“Mickey et Minnie”. Groupe en plastique. Marque de Disney.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#256Een archiefmeubeltje met rolluikje.
Un meuble de classement avec un volet.No longer availableDim. 90 x 50 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#249Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir mural rectangulaire dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 134 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#176Een blank houten vitrine in Hollandse stijl met onderaan drie laden en de kroon rijkelijk uitgewerkt met linten en een siervaas
Une vitrine en bois blanc de style hollandais avec trois tiroirs en bas et la couronne richement décorée de rubans et d'un vase décoratif.No longer availableDim. 252 x 166 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#548Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#447Een kraagvaas van Imariporselein met een decor van personages in cartouches, omgeven door vogels en pioenen. Onderaan gemerkt.
Vase à col en porcelaine Imari à décor de personnages dans des cartouches, entouré d'oiseaux et de pivoines. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#570Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.
Un ensemble de jardin en teck quatre pièces pour enfants, composé de deux chaises, d'un banc et d'une table.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 500 -
#293Een Madonna met kind van Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles. Sous une cloche.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50

