Similar lots by type
-
#775Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.
Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#510Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
Paire de petits vases en cloisonné polychrome sur laiton décorés de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#525Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#480Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.
Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#410Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#797Een knobbelvaas en een klepkan van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase et pichet couvert en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 & 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#520Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.
Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#630Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#336Een vogelbad van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een boomstronk met opschrift ‘Chasse gardée’ en bovenaan getooid met twee vogels.
Abreuvoir à oiseaux en faïence polychrome en forme d’un arbuste à l’inscription “Chasse gardée”, le bassin surmonté de deux oiseaux.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#771“Mephisto”. Buste van terracotta. Niet gesigneerd, toe te schrijven aan Dominique Van den Bossche (1854-1906).
“Méphisto”. Buste en terre cuite. Sans signature, attribué à Dominique Va, den Bossche (1854-1906).No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 240 / 300 -
#665Een Chinees vaasje van blauw en wit porselein met draken in het decor. Schilfer aan de rand.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons. Un éclat.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#505Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.
Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.No longer availableEstimate: € 100 / 1290 -
#644Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 220 / 260 -
#757Govancroft, GlasgowEen grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.
Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#823Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à / 260 -
#780Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#530Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 700 / 800 -
#632“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#750Een ‘Character Jug’ van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Character jug en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 50 -
#570Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 4000 / 5000 -
#745CapodimonteEen lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#773Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#324Jo Tyck-Geens“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dame au chapeau noir”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#33Een verzilverd metalen inktstel, versierd met een raceauto en een kilometersteen op het deksel. Universiteit Luik, 1909.
Encrier en métal argenté décoré d’une voiture de course et d’une pierre de kilométrage sur le couvercle. Université de Liège, 1909.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#214Eric KengenPeriod: °1952“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#124Een lambriseringspaneel van grijsgepatineerd hout, versierd met een vasque met guirlandes en vogels van plaaster in hoogreliëf.
Un panneau de lambris en bois à patine grise décoré d’une vasque aux guirlandes et oiseaux en plâtre en relief.No longer availableDim. 107 x 103 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224Karl MergellPeriod: 1870-1944“Jachtstilleven met een haas”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd K.M. en gedateerd 1911.
“Nature morte de chasse avec lièvre”. Huile sur toile. Monogrammée K.M. et datée 1911.No longer availableDim. 69 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#731Een groep van meerkleurig aardewerk in de vorm van een lachend personage bij een ketel. Japans werk, omstreeks 1870. Onderaan gemerkt.
Groupe en faïence polychrome représentant un personnage riant tenant un récipient géant. Travail japonais vers 1870. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#270Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,12 ct.
Chaîne en or blanc et son pendentif en forme de trèfle serti de diamants ayant un poids total de ± 2,12 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#154Pierre HendrixPeriod: 1913-1995“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#588Een z.g. stamschaaltje van Chinees porselein met een decor van gestileerde vissen. Onderaan gemerkt.
Petit bol à haut pied en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#351Een lot brons en koper, bestaande uit twee kandelaars in Lodewijk XV-stijl, een kruisbeeld, een vijzel en een applique met twee lichtpunten.
Lot de bronzes et de cuivres comprenant deux candélabres de style Louis XV, un crucifix, un mortier et une applique à deux lumières.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#464Roman ZuzukPeriod: °1961“Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#293Een achthoekige lantaarn van metaal en glas.
Lanterne octogonale en métal et verre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60

