Similar lots by type
-
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#187Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met draaislot in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#177Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met drukknop in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec bouton poussoir en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100 / 130 -
#241Hermes, ParisEen foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
Une trousse de toilette en cuir marron. Avec cléNo longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
Un sac à main en cuir marron, modèle Deux de Delvaux .No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
Une ceinture en cuir bleu clair, taille 75. Dans un dustbag.No longer availableEstimate: € 130 / 180
Other lots in this auction
-
#401Een lot van vijf ronde Arabische sierschotels van messing met verschillende gegraveerde decors.
Lot de cinq plats décoratifs arabes en laiton à différents décors gravés.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#649Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Oeil de boeuf incrusté de nacre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#749Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
Une table anglaise ovale avec une tablette inclinable.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 60 / 100 -
#677Twee gemberpotten van Chinees porselein met verschillende decors. Eén deksel gelijmd.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décors différents. Un couvercle recollé.No longer availableDim. h: 20 & 23 cmEstimate: € 120 / 10 -
#154Remi Deppe“Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#144Jan De BelderPeriod: °1953“Zicht op het begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#621“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#131Oude fotocamera van hout en messing. Met lens en drie platenhouders. Goede staat, in linnen tas. XIXde eeuw.
Ancienne caméra en bois et laiton. Avec lentille et trois planches. Bon état, sac en toile. XIXe siècle;No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#390Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,16 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 300 / 350 -
#161“Dante”. Een beeld van gebeeldhouwd albast op voetstuk. Gerestaureerd en gepatineerd.
Dante . Une sculpture en albâtre sculpté sur un piédestal. Restaurée et patinée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 200 / 250 -
#764Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.
Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60

