Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zijde foulard.
Christian Dior 130

Een zijde foulard.

Foulard n soie.
SKU: 2710200251.
Category: Mode.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #251
Estimate: € 140 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #107

    Een Russische bontmuts in hoedendoos.

    Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #261
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijde foulard.

    Foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #168
    Delvaux, Bruxelles

    Een bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.

    Un sac à main en cuir marron, modèle Deux de Delvaux .
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #241
    Hermes, Paris

    Een foulard van zijde.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #187
    Delvaux, Bruxelles

    Een donkerblauwe schoudertas met draaislot in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.

    Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #177
    Delvaux, Bruxelles

    Een donkerblauwe schoudertas met drukknop in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.

    Un sac à bandoulière bleu foncé avec bouton poussoir en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #698
    Bvlgari

    Een armband van struisvogelleder. In doosje.

    Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 130
  • #373
    Aries, Madrid

    Een bruin lederen toilettas. Met sleuteltje

    Une trousse de toilette en cuir marron. Avec clé
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #231
    Must de Cartier

    Een zijde foulard in originele doos.

    Un foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #97

    Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.

    Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #668
    Delvaux, Bruxelles

    Een ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.

    Une ceinture en cuir bleu clair, taille 75. Dans un dustbag.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 180

Other lots in this auction

  • #63

    Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.

    Un beurrier hongrois avec un bocal en verre et une vieille bouteille de soda.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #725
    Mori

    Een handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.

    Petit couloir en laine noué main. Motif Bochara.
    No longer available
    Dim. 299 x 84 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #299

    Een paar groteske poppen ‘Op-sinjoorke van Mechelen’. We voegen er een poppenstoeltje aan toe.

    Une paire de poupées grotesques Op-sinjoorke van Mechelen . Nous ajoutons une chaise de poupée.
    No longer available
    Dim. + - 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #272
    Staf François

    “Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.

    “Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 & 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #462

    “Moskee te Caïro”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘W.’.

    Mosquée du Caire . Aquarelle sur papier. Monogrammé W. .
    No longer available
    Dim. 22 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #750

    Een gesculpteerd notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl.

    Fauteuil de style Louis XVI en noyer sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #371

    Een lot van drie koppels van meerkleurig Duits porselein, waarbij twee onderaan gemerkt.

    Un lot de trois couples de porcelaine allemande multicolore, dont deux sont marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #64

    “Portret”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan etiket ‘Tentoonstelling K.A.B. (5 - 16/04/’52).

    Portrait . Huile sur panneau. Signé illisible. Etiquette au dos Exposition K.A.B. (05-16 / 04 / 52).
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #673

    Een sierschotel van Chinees porselein porselein met melk-en-bloeddecor van planten. Recent.

    Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.
    No longer available
    Dim. Ø: 36,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #670

    Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.

    Chariot de service pliant vintage. Allemagne, années 1960.
    No longer available
    Dim. 78 x 63 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Remi Deppe

    “Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #541

    Een paar meerkleurige Chinees porseleinen gemberpotten. met een decor van personages aan de hofhouding. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise multicolore. Décorés de personnages de la cour. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More