Other lots by Delvaux, Bruxelles
-
#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
Une ceinture en cuir bleu clair, taille 75. Dans un dustbag.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
Un sac à main en cuir marron, modèle Deux de Delvaux .No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#177Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met drukknop in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec bouton poussoir en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#187Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met draaislot in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400
Similar lots by type
-
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
Une trousse de toilette en cuir marron. Avec cléNo longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#241Hermes, ParisEen foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100 / 130
Other lots in this auction
-
#106Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#170Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,53 ct. Et un saphir central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 650 / 750 -
#736Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
Table ovale en noyer aux allonges et sur pieds rainurés.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 120 / 180 -
#81Een lot zilver, bestaande uit een handspiegel en borstel, een fotokader, een peper- en zoutstelletje in etui, een Engelse inktpot en een zakmesje met parelmoeren handvat.
Lot d'argent, composé d'un miroir à main et d'une brosse, d'un cadre photo, d'un ensemble sel et poivre dans un étui, d'un encrier anglais et d'un couteau de poche avec manche en nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#631César BailleuxPeriod: °1937“Compositie”. Een kunstwerk van gepolychromeerd plaaster onder plexi. Gesigneerd en gedateerd 1995.
Composition. Plâtre polychrome sous plexi. Signée et datée 1995.No longer availableDim. 38 x 30 x 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
#249“Scène uit Kuifje in Amerika”. Olieverf op paneel.
“Scène de Tintin en Amérique”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 122 x 184 cmEstimate: € 120 / 140 -
#723Guerin, BouffioulxEen vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met leeuwenschild en blauwvoet. Gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore avec écusson de lion et base bleue. Marqué.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#379Een serie van zes notenhouten art deco stoelen, geïnspireerd op Régence voorbeelden. Wortelhouten details en groene lederen zittingen.
Suite de six chaises art déco en noyer inspirées par des exemples Régence. Détails en ronce, sièges en cuir vert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#331Een oude balgcamera met glasplaten. Op statief.
Un vieil appareil photo à soufflet avec des plaques de verre. Sur un trépied.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#779Capodimonte“De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#742Een klasseerkastje met rolluikje.
Un meuble de classement avec volet roulant.No longer availableDim. 60 x 64 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#758Een vaas en een bonbonnière van Booms glas, waarbij de eerste met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase et bonbonnière en verre de Boom, dont le premier avec fleurs peintes.No longer availableDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 50 / 80

