#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#241Hermes, ParisEen foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200
#360Een paar oorbellen van 18 karaats wit goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee ovale koraal cabochons.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et deux cabochons ovales en corail.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 450 / 550 -
#312“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘H.V.H.’.
#215Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#63Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.
#622Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#285Een 18 karaats wit gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en drie parels.
Une bague en or blanc 18 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et trois perles.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 250 / 300 -
#486Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#461Een kandelaar in de vorm van een bronzen kameel met verzilverde palmbladeren. XIXe eeuw.
Bougeoir en forme de chameau en bronze à feuilles de palmier argentées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#333Een reeks van vier wijwatervaatjes. XVIe, XVIIe en XVIIIe eeuw.
Une série de quatre récipients d'eau bénite. XVIe, XVIIe et XVIIIe siècles.No longer availableDim. h: 5 & 10 cmEstimate: € 150 / 200