Other lots by Delvaux
#231DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
#111Delvaux“Deux”. Zwart lederen rugzakje.
Deux. Sac à dos en cuir noir.No longer availableEstimate: € 230 / 260 -
#121DelvauxEen rood lederen handtas in draagtas.
#153Delvaux“Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.
“Mousson”. Sac à main en cuir marron foncé, grand modèle.No longer availableEstimate: € 500 / 600
#353Een lot van vijf kleine geodes met bergkristal.
#299Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661PhilipsEen vintage draagbare radio, model LX444AB /04. Logo manco. 1954.
#407Een vaas van groen Muranoglas met gouden gespikkelde inclusies.
#73Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.
#360Een carnavalskostuum: Franse soldaat.
#316Een notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
#452“Plezier op het strand”. Olieverf op board. Naar het impressionisme.
#699Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
#408Een kruik van grijs geglazuurd aardewerk.
Une cruche en terre cuite émaillée grise.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80