Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zijden foulard. Gemerkt.
Delvaux

Een zijden foulard. Gemerkt.

Un foulard en soie. Marqué.
Dim. 85 x 85 cm
SKU: 2809210243.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #243
Estimate: € 130 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux

  • #231
    Delvaux

    Een zijden foulard. Gemerkt.

    Un foulard en soie. Signé.
    No longer available
    Dim. 85 x 85 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #111
    Delvaux

    “Deux”. Zwart lederen rugzakje.

    Deux. Sac à dos en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 230 / 260
  • #121
    Delvaux

    Een rood lederen handtas in draagtas.

    Un sac à main en cuir rouge dans un étui de protection.
    No longer available
    Estimate: € 230 / 260
  • #153
    Delvaux

    “Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.

    “Mousson”. Sac à main en cuir marron foncé, grand modèle.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600

Other lots in this auction

  • #87

    Een gepolychromeerd smeedijzeren luchtertje met porseleinen bloemen.

    Lustre en fer forgé polychrome avec fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #375
    Porcellane La Fuente, Capodimonte.

    “De houtbewerker”. Een groepje van meerkleurig biscuit op porseleinen voetstuk. Gemerkt.

    Le menuisier. Un groupe de biscuits multicolores sur socle en porcelaine. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #610

    Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.

    Carpette indienne en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #25

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,05 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,05 ct.
    No longer available
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 230 / 260
  • #86

    Een driedelig salongarnituur, bestaande uit een driezitsbank en twee fauteuils. Het geheel rijkelijk uitgewerkt met gebeeldhouwde bloemen.

    Un ensemble de salon trois pièces, composé d'un canapé trois places et de deux fauteuils. L'ensemble est richement décoré de fleurs sculptées.
    No longer available
    Dim. 115 x 180 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #400

    “Familiescène met Napoleon”. Een groep van deels verguld porselein. Mogelijk Tsjechisch. Enkele vingertjes manco.

    Scène de famille avec Napoléon. Un groupe de porcelaine en partie dorée. Peut-être tchèque. Quelques doigts manquants.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #366

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten krukje.

    Un tabouret africain en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm; Ø: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #83

    Een paar achtkantige strooibussen in Régencestijl met gegraveerde buiken. Gemerkt 800/1000.

    Une paire de saupoudroirs octogonaux de style Régence à panse gravés. Marqué 800/1000.
    No longer available
    Dim. 524 g h: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #546

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.

    Une armoire en chêne à deux portes avec portes moulurées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un chemin de table oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 410 x 107 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.

    Une paire de têtes de bélier en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #33
    Zenith ES

    Een oude camera met balglens. We voegen er telelens uit de Sovjetunie aan toe.

    Un vieil appareil photo avec objectif téléscopique. Nous ajoutons un téléobjectif soviétique.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More