Other lots by Delvaux
-
#231DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
Un foulard en soie. Signé.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 130 / 150 -
#111Delvaux“Deux”. Zwart lederen rugzakje.
Deux. Sac à dos en cuir noir.No longer availableEstimate: € 230 / 260 -
#121DelvauxEen rood lederen handtas in draagtas.
Un sac à main en cuir rouge dans un étui de protection.No longer availableEstimate: € 230 / 260 -
#153Delvaux“Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.
“Mousson”. Sac à main en cuir marron foncé, grand modèle.No longer availableEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#363Een schaal van meerkleurig glaspasta.
Un bol de pâte de verre multicolore.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Drie vintage chromé lampen, model Sputnik, bestaande uit een hangluchter en twee wandlampen/plafonnières. Jaren ‘60.
Trois lampes vintage chromées, modèle Spoutnik, composées d'un lustre suspendu et de deux appliques/plafonniers. Sixties.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#396Een gebeeldhouwd Chinees hardhouten sokkel.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 150 / 200 -
#219Krynski“Portret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2004.
Portrait. Huile sur panneau. Signé et daté 2004 au dos.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 250 / 300 -
#636Een vintage bureaumeubeltje met achter de deuren een uitschuifbaar schrijfblad met lampje en klapblaadjes.
Un meuble de bureau vintage avec une surface d'écriture extensible derrière les portes avec lumière et rabats.No longer availableDim. 114 x 84 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#639Twee boeken. Leon Voet. “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. “Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. Pandora (bladrand licht vergeeld).
Deux livres. Leon Voet. L'âge d'or d'Anvers, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. Photographie et réalisme au 19ème siècle. Anvers: les plus anciennes photographies 1847 - 1880. Pandora (marge des feuilles légèrement jauni).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#553Monique MuylaertEen modern kunstwerk van geglazuurd aardewerk in plexiglazen kastje. Gesigneerd.
Une pièce moderne en faïence émaillée dans une boîte en plexiglas. Signée.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 208 cmEstimate: € 200 / 300 -
#598Een zeshoekige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloesems op gele achtergrond.
Un pied de lampe hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de paons et de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#663Een obeliskvormig sierstuk van kleurloos glas.
Un objet décoratif de verre incolore en forme d'obélisque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#335Een paar 18 K wit en geelgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc et jaune 18 K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300 / 350 -
#418Een paar antieke vaasjes van Chinees porselein met een famille verte decor van vogels op een bloeiende tak. Gemerkt achteraan. Beide gerestaureerd aan de rand.
Paire de vases antiques en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux de la famille verte sur une branche fleurie. Marqué au dos. Tous deux restaurés sur le bord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100

