Other lots in this auction
-
#248Drie gesculpteerde houten consoles met resten van groene verf.
Trois consoles en bois sculpté avec résidus de peinture verte.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 300 / 340 -
#651Pilot“Major Maestro”. Een oude lampenradio in bakelieten kast. 1946.
Major Maestro. Une vieille lampe radio dans un meuble en bakélite. 1946.No longer availableDim. 23 x 38 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la bouteille. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#557Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 18,5 & 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456Een driedelig salongarnituur in Lodewijk XV-stijl van gebeeldhouwd notenhout, bestaande uit twee fauteuil en een zitbank. We voegen er een salontafeltje aan toe.
Un salon trois pièces de style Louis XV en noyer sculpté, composé de deux fauteuils et d'un canapé. Nous ajoutons un petit table de salon.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#697Niki de Saint PhalleEen flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
Une bouteille d'eau de toilette et une bouteille d'”eau défendue” en boîtes.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#437Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Un lot de cinq vases différents en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. h: 14,5 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
Une armoire avec une série de livres d'Hendrik Conscience.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Donatella PelliniEen lange halssnoer met zoetwaterparels en halfedelstenen.
Un collier long avec perles d'eau douce et pierres semi-précieuses.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 100 / 150 -
#60Een 18 K geelgouden ring bezet een camee. Omstreeks 1930.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée. Vers 1930.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 550 / 600 -
#577Een meerkleurig glazen lotelingenstok.
Un bâton de loterie en verre multicolore.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Eikenhouten commode gebeeldhouwd front, met witmarmeren blad. Met drie grote en twee kleine laden.
Commode en chêne sculpté avec dessus en marbre blanc. Avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 108 x 50 x 88 cmEstimate: € 40 / 60

