Other lots in this auction
-
#350Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,14 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 140 / 180 -
#515Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en coton mercerisé. Usures.No longer availableDim. 204 x 135 cmEstimate: € 25 / 35 -
#262Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte verfschade.
Bateaux de pêche. Huile sur toile. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#678Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.
Un mortier et un pilon en porcelaine d'apothicaire blanche avec manche en bois.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#281Een lot bestek, bestaande uit een etui, waarin zes messen met 800‰ zilveren heft en zes messen met imitatie ivoren handvat, een etui met zes 833‰ zilveren lepeltjes van Delheid, een tweedelig slabestek met been, twee vleesvorken (één beschadigd) en een botermes.
Un ensemble de couverts, composé d'un étui contenant six couteaux avec manche en argent 800‰ et six couteaux avec manche imitation ivoire, un étui avec six cuillères en argent 833‰ de Delheid, une salade en deux pièces couverts avec os, deux fourchettes à viande (une endommagée) et un couteau à beurre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#105Een 18 K geelgouden ring bezet een camee.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 500 / 550 -
#571Een aardewerken vaas met abstract decor. Onderaan gemerkt ‘Foreign’.
Un vase en céramique à décor abstrait. Marqué 'Foreign' en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#220Een hanger in de vorm van een wereldbol die open gaat en waarin verborgen vrijmetelaarssymbolen van verzilverd en verguld metaal aan een horlogeketting.
Un pendentif en forme de globe ouvrant révèle des symboles maçonniques cachés en métal plaqué argent et plaqué or sur une chaîne de montre.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#163“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
“Fille aux fleurs”. Statue en bronze patiné. Marque “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#399Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.
Un bougeoir en verre de Murano multicolore sur un socle satiné.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#109Herbert RoeHerenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait d'homme. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#226Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300 / 500

