Other lots in this auction
-
#53HochlerEen cartelklok in houten kast met handgeschilderd bloemendecor in de stijl van de Neuchâteloises. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cartel dans un coffret en bois à décor de fleurs peintes à la main dans le goût des Neuchâteloises. Sans clé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21SwizaEen tafelklokje in oorspronkelijk doosje.
Une horloge de table dans sa boite d'origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#14H. Louis (?)Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#469Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#390Plateelbakkerij Zuid-HollandEen kalebasvaas van meerkleurig geglazuurd Gouds plateel met decor ‘Unique’. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en poterie Gouda émaillée multicolore avec le décor 'Unique'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#113Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
Une pendule de cheminée en marbre blanc. Pendule et clé manquantes.No longer availableDim. 32 x 40 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Een 18 K geelgouden lange geweven ketting in vier stukken. Te herstellen.
Un long collier tressé en or jaune 18 carats en quatre pièces. A réparer.No longer availableDim. 24,90 gEstimate: € 700 / 800 -
#679Chevalier, ParisEen theaterkijker met parelmoer.
Une paire de théâtre avec nacre.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#220Een hanger in de vorm van een wereldbol die open gaat en waarin verborgen vrijmetelaarssymbolen van verzilverd en verguld metaal aan een horlogeketting.
Un pendentif en forme de globe ouvrant révèle des symboles maçonniques cachés en métal plaqué argent et plaqué or sur une chaîne de montre.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#561Twee stuks aardewerk, bestaande uit een grote tabakspot met opschrift ‘Tabac de Courtrai’ en een jardinière.
Deux pièces de poterie, composées d'un grand pot à tabac avec l'inscription 'Tabac de Courtrai' et d'une jardinière.No longer availableDim. h: 32 & 17 cmEstimate: € 60 / 90 -
#143Een zilveren art deco bachelor tea set, conisch van vorm, met benen handvaten en versierd met een gegraveerde fries. Koffie-en theepotje, melk-en suikerpotje. Keuren van Wolfers 835/1000.
Un service à thé célibataire art déco en argent, de forme conique, avec anses en os et décoré d'une frise gravée. Cafetière et théière, sucrier et pot à lait. Poinçons Wolfers 835/1000.No longer availableDim. 672 g h: 14 cmEstimate: € 200 / 250 -
#568“Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.
Mère avec enfant au sein. Une statue en plâtre. Signée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80

