Other lots in this auction
-
#273Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.
Une paire de bougeoirs en métal patiné à trois points lumineux et à pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#498Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 60 / 100 -
#179Jan Willem Van BorselenPeriod: 1825 - 1892“Houtsprokkelaars in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Les cueilleurs de bois. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 300 / 400 -
#621Een verguld messingen Boeddhahoofd.
Une tête de Bouddha en laiton doré.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Een tabakspot van terracotta, versierd met een reliëfdecor van putti. Onderaan gemerkt ‘F.G.’.
Un pot à tabac en terre cuite, décoré d'un décor en relief de putti. Marqué 'F.G.' en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#491Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#678Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.
Un mortier et un pilon en porcelaine d'apothicaire blanche avec manche en bois.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364BaccaratEen geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gegraveerd messingen dienblad. De karaf onderaan gemerkt.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. On ajoute sept verres à liqueur en cristal. Sur plateau en laiton gravé. La carafe est marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 & 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#354BaccaratEen geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gedreven koperen dienblad. Onderaan gemerkt. Eén glaasje met randschilfer.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. Nous ajoutons sept verres à liqueur en cristal. Sur un plateau en cuivre entraîné. Marqué en bas. Un verre avec éclat de bord.No longer availableDim. h: 6,5 & 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#72R. Wolfs“Zonnebloemen” & “Lissen”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1899. Klein letsel.
Tournesols & Fleurs d’iris . Une paire de peintures, huile sur toile. Tous deux signés et datés 1899. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#61Een opgezette waterschildpad.
Une tortue en taxidermie.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40 / 60

