Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zijden foulard ‘Grand Uniforme’. Gemerkt.
Hermés

Een zijden foulard ‘Grand Uniforme’. Gemerkt.

Un foulard en soie 'Grand Uniforme'. Signé.
Dim. 87 x 87 cm
SKU: 2809210221.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 160 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #273

    Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.

    Une paire de bougeoirs en métal patiné à trois points lumineux et à pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #498

    Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.

    Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #179
    Jan Willem Van Borselen
    Period: 1825 - 1892

    “Houtsprokkelaars in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Les cueilleurs de bois. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #621

    Een verguld messingen Boeddhahoofd.

    Une tête de Bouddha en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een tabakspot van terracotta, versierd met een reliëfdecor van putti. Onderaan gemerkt ‘F.G.’.

    Un pot à tabac en terre cuite, décoré d'un décor en relief de putti. Marqué 'F.G.' en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #491

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #678

    Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.

    Un mortier et un pilon en porcelaine d'apothicaire blanche avec manche en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364
    Baccarat

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gegraveerd messingen dienblad. De karaf onderaan gemerkt.

    Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. On ajoute sept verres à liqueur en cristal. Sur plateau en laiton gravé. La carafe est marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #354
    Baccarat

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gedreven koperen dienblad. Onderaan gemerkt. Eén glaasje met randschilfer.

    Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. Nous ajoutons sept verres à liqueur en cristal. Sur un plateau en cuivre entraîné. Marqué en bas. Un verre avec éclat de bord.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 & 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).

    Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).
    No longer available
    Dim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #72
    R. Wolfs

    “Zonnebloemen” & “Lissen”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1899. Klein letsel.

    Tournesols & Fleurs d’iris . Une paire de peintures, huile sur toile. Tous deux signés et datés 1899. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #61

    Een opgezette waterschildpad.

    Une tortue en taxidermie.
    No longer available
    Dim. l: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More