Other lots by ‘Must’ de Cartier
#178Hermes, ParisEen zijden foulard in originele doos.
#118DelvauxEen beige lederen heuptasje. In originele doos.
#257DelvauxEen zwart lederen schoudertas.
Sac d’épaule en cuir noir.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#133DelvauxEen zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
#148DelvauxEen zwart lederen handtas ‘crossbody’ met stofzak.
#241DelvauxEen bruin lederen handtas.
Sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#157Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.
#151Een portefeuille in beige vernis-leder. Met doosje. Datacode TH1022.
#108DelvauxEen zijden foulard in originele doos.
#378Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.
#161Louis VuittonEen oranje vernis lederen handtas.
#168KenzoEen zijde foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 55 x 165 cmEstimate: € 40 / 50
#129Fr. De Roover“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#265Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en twee verschillende ringen.
#388Een kleine antieke karnton en een waterkruik van hout met ijzeren banden.
#391Een lot rood koper, bestaande uit een doofpot, een waterketel, een braadslede met deksel en een beddenpan.
#554Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#216Een gebeeldhouwd eikenhouten secretaire-bibliotheek met een decor van bloemenvazen en -guirlandes. Achter het klapblad zes kleine laden. Het opzet met twee gevitreerde deuren en met een kuif in de vorm van een bloementuil (beschadiging). De basis met twee deuren en twee laden. Maasland, omstreeks 1800.
Sécretaire-bibliothèque à abbatant en chêne sculpté à décor de vases de fleurs et de guirlandes. Derrière l’abattant six petits tiroirs. Le haut à deux portes vitrées et coiffé d’une corbeille de fleurs (dégât). Le bas à deux portes et deux tiroirs. Mosan, début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 112 x 48 cmEstimate: € 500 / 700 -
#197“De Klaagmuur”. Een kandelaar van verguld brons met plaats voor negen kaarsen. Gesigneerd S. Dali.
#99Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
#525Een design salontafel met glazen blad op wielen naar ontwerp van Gae Aulenti voor Fontana Arte. Jaren ‘80.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100 / 120