Other lots by ‘Must’ de Cartier
Similar lots by type
-
#108Delvaux
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140/200 -
#259
Een antieke boord in kant, ingekaderd in octogonale lijst met uitsparingen voor twee foto’s.
Bordure ancienne en dentelle. Dans un cadre octogonal avec découpures ovales pour deux photos.No longer availableDim. Ø: 67 cmEstimate: € 180/250 -
#148Delvaux
Een zwart lederen handtas ‘crossbody’ met stofzak.
Sac à main Crossbody en cuir noir. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 240/300 -
#161Louis Vuitton
Een oranje vernis lederen handtas.
Sac à main en cuir vernis orange.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 300/400 -
#241Delvaux
Een bruin lederen handtas.
Sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#168Kenzo
Een zijde foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 55 x 165 cmEstimate: € 40/50 -
#157
Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.
Sac à main modèle Calocot en noir et gris. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 380/420 -
#118Delvaux
Een beige lederen heuptasje. In originele doos.
Sac banane beige en cuir. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 240/300 -
#378
Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.
Deux sac à mains vintage en croco brun resp. noir.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#133Delvaux
Een zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
Pochette en vachette noir. Dans le sac à porter.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 140/200 -
#178Hermes, Paris
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 140/200 -
#281Hermes, Paris
Een lederen heuptasje (11 x 14 cm), een paar dameshandschoenen en een lederen bandje. In doos.
Sac banane en cuir (11 x 14 cm), une paire de gants et une ceinture en cuir. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#257Delvaux
Een zwart lederen schoudertas.
Sac d’épaule en cuir noir.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#151
Een portefeuille in beige vernis-leder. Met doosje. Datacode TH1022.
Portefeuille en cuir beige vernis. Avec boîte. Code TH1022.No longer availableDim. 10 x 11 cmEstimate: € 240/300 -
#283Delvaux
Een bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
Portefeuille en cuir brun. Ed. en collaboration avec ASLK-Fortis.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#417
Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met vijf kaarsenhouders.
Paire de candélabres de style gotique en laiton, chaque fois à cinq lumières.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60/80 -
#227
Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120/180 -
#287
Een smalle degen met lederen schede.
Epée et sa gaine en cuir.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#303
Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +/- 3,35 ct. Color J/K, VS.
Bague en or blanc 18 K sertie d’un solitaire de ± 3,35 ct. Couleur J/K, VS.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 10000/15000 -
#519Julien Schoenaerts
“Abstract”. Twee etsen. Beide gesigneerd en genummerd 7/7 buiten de plaat.
“Abstrait”. Deux eaux fortes. Les deux signées et numérotée 7/7 hors planche.No longer availableDim. 19 x 10 & 19,5 x 15,5 cmEstimate: € 120/200 -
#211
Een barokke tazza van albast en verguld brons. Versierd met zes pastilles met bloementuilen in miniatuurmozaiek (enkele beschadigd). Op centraal koperen voetstukje.
Tazza baroque en albâtre et bronze doré. Décorée de six pastilles aux bouquets de fleurs en mosaïque miniature (quelques dégâts et manquants). Sur un petit piédouche en cuivre.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 250/350 -
#613
Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500/1800 -
#733
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/70 -
#334Emile Van Damme - SylvaPeriod: 1853 - 1935
“Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.
“Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 120/200 -
#392Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#296
Een kwartrond hangkabinetje met dubbele paneeldeuren en een lade. XIXe eeuw.
Petit cabinet à suspendre en quart de rond ouvrant à doubles panneaux et à un tiroir.No longer availableDim. 123 x 87 cmEstimate: € 100/150