Other lots by Delvaux
-
#257DelvauxEen zwart lederen schoudertas.
Sac d’épaule en cuir noir.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#241DelvauxEen bruin lederen handtas.
Sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#283DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
Portefeuille en cuir brun. Ed. en collaboration avec ASLK-Fortis.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#118DelvauxEen beige lederen heuptasje. In originele doos.
Sac banane beige en cuir. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 240 / 300 -
#133DelvauxEen zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
Pochette en vachette noir. Dans le sac à porter.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 140 / 200 -
#148DelvauxEen zwart lederen handtas ‘crossbody’ met stofzak.
Sac à main Crossbody en cuir noir. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 240 / 300
Similar lots by type
-
#151Een portefeuille in beige vernis-leder. Met doosje. Datacode TH1022.
Portefeuille en cuir beige vernis. Avec boîte. Code TH1022.No longer availableDim. 10 x 11 cmEstimate: € 240 / 300 -
#121‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 200 -
#259Een antieke boord in kant, ingekaderd in octogonale lijst met uitsparingen voor twee foto’s.
Bordure ancienne en dentelle. Dans un cadre octogonal avec découpures ovales pour deux photos.No longer availableDim. Ø: 67 cmEstimate: € 180 / 250 -
#163‘Must’ de CartierEen zonnebril in origineel etui en met certificaat
Paire de lunettes de soleil dans l’étui d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#281Hermes, ParisEen lederen heuptasje (11 x 14 cm), een paar dameshandschoenen en een lederen bandje. In doos.
Sac banane en cuir (11 x 14 cm), une paire de gants et une ceinture en cuir. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#161Louis VuittonEen oranje vernis lederen handtas.
Sac à main en cuir vernis orange.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 300 / 400 -
#157Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.
Sac à main modèle Calocot en noir et gris. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 380 / 420 -
#378Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.
Deux sac à mains vintage en croco brun resp. noir.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#178Hermes, ParisEen zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 140 / 200 -
#168KenzoEen zijde foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 55 x 165 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#296Een kwartrond hangkabinetje met dubbele paneeldeuren en een lade. XIXe eeuw.
Petit cabinet à suspendre en quart de rond ouvrant à doubles panneaux et à un tiroir.No longer availableDim. 123 x 87 cmEstimate: € 100 / 150 -
#469Marcel Mijlemans“Winters berglandschap met riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village de montagne avec rivière en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#601“Koppel”. Een gietijzeren tuinbeeld.
‘Couple”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 260 / 300 -
#348Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Italiaans glaspasta. Eén gemerkt.
Lot de quatre vases divers en pâte de verre polychrome italienne. Un avec marque.No longer availableDim. h: 17 - 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629“Portret van een adellijk personage”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.
”Portrait d’une personnalité noble”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#303Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#462Jef De Coninck“Vlassenbroek”. Drie studies, inkt op papier. Allen gesigneerd.
“Vlassenbroek”. Trois études en encre sur papier. Les trois signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#191Pierre HuberEen vuurvergulde bronzen schouwpendule met een allegorisch bas-reliëf op de koopvaardij in de basis. Bovenaan een tafereel van een pijprokende Moriaan bij een scheepsvracht met anker. Gemerkt op de wijzerplaat. XIXe eeuw.
Pendule en bronze doré au feu. Base décorée d’un bas relief allégorique sur la flotte marchande. A côté de l’horloge un Maure fumant sa pipe, de l’autre côte un ancre. Marque sur le cadran. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 7000 / 8000 -
#1Val St. LambertEen vogeltje van paars kristal. Gemerkt.
Petit oiseau en cristal pourpre. Avec marque.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#193Een lotje Naams aardewerk, bestaande uit een koffiekan met zilver, een theepot en een roomkannetje.
Lot de faïence de Namur comprenant une cafetière en argent, une théière et un crémier.No longer availableDim. h: 12 - 27 cmEstimate: € 250 / 300 -
#21Een lot varia, bestaande uit een porseleinen stoeltje, een groepje in de vorm van een koppeltje, een porseleinen personage, een eivormig juwelendoosje, een dekselvaasje (schade aan het deksel), twee kunststoffen schoentjes, een biscuit groepje en een meisje van meerkleurig aardewerk.
Lot varié comprenant une petite chaise en porcelaine, un groupe formant un couple, un personnage en porcelaine, une boîte à bijoux ovoïde, un vase couvert (couvercle endommagé), deux petites chaises en plastique, un groupe en biscuit et une petite fille en faïence polychrome.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 60 -
#409Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50

