#12“De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.
#595Een haan, een kip en vijf kuikentjes van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes. In originele doos. Chinees werk.
Un coq, une poule et cinq poussins en jade sculptée sur socles en bois. dans leurs boîte d’origine.No longer availableDim. h: 2,5 - 15 cm (z.s.)Estimate: € 40 / 60 -
#456Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#529“Ritualistisch naakt.” Gemengde techniek op doek. Draagt handtekening: Jofra.
”Nu rituel”. Techniques mixtes sur toile. Porte la signature: Jofra.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#44Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Houtsnede. Genummerd 19/750, gedateerd 1962 en gesigneerd buiten de plaat.
”La grandeur de Gand et son futur”. Une gravure sur bois. Numéroté 19/750, daté 1962 et signé hors planche.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
#693Een snuffbottle van gesculpteerd malachiet in de vorm van een lange lijs.
Un flacon en malachite sculptée en forme de longue élise.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
Une carpette de Perse en laine noué main, décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 185 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.No longer availableDim. 199 x 120 x 42 cmEstimate: € 40 / 50