Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zijden tapijtje met levensboom.

Een zijden tapijtje met levensboom.

Un tapis en soie avec un décor d’arbre de vie.
Dim. 69 x 53 cm
SKU: 2901190726.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #726
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #323

    Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.

    Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #666
    Osta Diamond

    Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.

    Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 350 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #571

    Een lot bestaande uit twee geisha’s uit jade en één uit speksteen. Kleine beschadigingen aan het grootste beeldje.

    Un lot comprenant deux geishas en jade et une geisha en pierre de lard. Petits dégâts à la plus grande statue.
    No longer available
    Dim. ± 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #552
    B.C. Noltee

    “Meisjes in een Amsterdamse straat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Filles dans une rue d’Amsterdam”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #628

    Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.

    Une paire de plaquettes en terre cuite brune, décor en relief de jeunes femmes style Art Nouveau d’après Alfons Mucha.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #659
    J. De Busschere

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    ”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #548

    “Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Val St. Lambert

    Een paar eenden van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Une paire de canards en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #685

    Twee doosjes van gesculpteerd tijgeroog in de vorm van kwartels.

    Deux boîtes en oeil-de-tigre en forme de cailles.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #746
    Kathmandu

    Een Nepalees wollen tapijt.

    Un tapis du Népal en laine.
    No longer available
    Dim. 205 x 145 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #147
    Venini Aalia

    Een paar vazen van zwart Italiaans glas.

    Une paire de vases italiens vers noirs.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #209
    Paul Joostens

    “Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 64 x 49 cm
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More