#307LladroEen polychroom porseleinen vaas in art nouveau stijl.
Un vase en porcelaine style Art Nouveau polychrome.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#435Een porseleinen beeldje van een XVIIIde eeuwse officier.
Une statue en porcelaine représentant un officier du XVIIIème siècle.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 32 / 36 -
#48Een paar vazen van veelkleurig opaalglas met een bloemenmotief. Genummerd 5/1922.
Une paire de vases en verre d’opaline , motif de fleurs. Numérotés 5/1922.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#819Een zilvergepatineerd wijnflessenrek in de vorm van geweitakken.
Un porte-bouteilles en forme de bois en métal à patine argentée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 85 / 100 -
#879Een amoureuse scène met een engel, gemerkt Canoval (H. 24 cm, herstelde vleugel) en een moeder en kind (H. 26 cm, kleine schilfer aan de basis) van monochroom wit biscuit.
Une scène d’amour avec un ange, marque Canoval (H 24 cm, aile réparée) et une mère et son enfant (H 26 cm, petit éclat à la base) en biscuit monochrome blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#367De ‘Kuifjemobiel’, een houten model. Afrikaans werk.
”Le mobil de Tintin”. Un modèle en bois, travail africain.No longer availableDim. L 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een siervaas van gesculpteerd albast. Versierd met twee grote feniksen.
Un vase de décoration en albâtre sculpté. Décoré de deux grands phénix.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#790Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#814Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#527Een koperen vaas.
Un vase en cuivre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
”Composition et visage”. Techniques mixtes sur papier. Signature: Wolvekamp ‘61.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 200 / 240