#37Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
#687“Godheden op een paard”. Een Aziatisch groepje van brons.
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. een centrale toermalijn van ± 3,85 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,62 ct et une tourmaline centrale de ± 3,85 ct.No longer availableDim. 4,48 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#492De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#521Een koperen klankschaal op rood- en goudgepatineerde sokkel.
#610Een massieve eikenhouten bruidskast met twee rijkelijk gebeeldhouwde deuren met een afbeelding van bruid en bruidegom in het bovenste paneel. Op de stijlen en de zijden een doorlopend guirlandemotief. Bretagne, 1796.
Une armoire de mariage en chêne massif à deux portes richement sculptées, représentation de la mariée et du marié dans le panneau supérieur. Un motif de guirlande sur les montants et les côtés. Bretagne, 1796.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#145Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,38 gEstimate: € 650 / 750 -
#697Twee Chinese figuren met ruyi van meerkleurig porselein.
Deux figures chinoises avec un ruyi en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120