Other lots in this auction
-
#323Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.
Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#666Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 350 x 85 cmEstimate: € 200 / 220 -
#571Een lot bestaande uit twee geisha’s uit jade en één uit speksteen. Kleine beschadigingen aan het grootste beeldje.
Un lot comprenant deux geishas en jade et une geisha en pierre de lard. Petits dégâts à la plus grande statue.No longer availableDim. ± 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#552B.C. Noltee“Meisjes in een Amsterdamse straat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Filles dans une rue d’Amsterdam”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#628Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.
Une paire de plaquettes en terre cuite brune, décor en relief de jeunes femmes style Art Nouveau d’après Alfons Mucha.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#659J. De Busschere“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#548“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283Val St. LambertEen paar eenden van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une paire de canards en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#685Twee doosjes van gesculpteerd tijgeroog in de vorm van kwartels.
Deux boîtes en oeil-de-tigre en forme de cailles.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 50 / 60 -
#746KathmanduEen Nepalees wollen tapijt.
Un tapis du Népal en laine.No longer availableDim. 205 x 145 cmEstimate: € 80 / 100 -
#147Venini AaliaEen paar vazen van zwart Italiaans glas.
Une paire de vases italiens vers noirs.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#209Paul Joostens“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 400 / 500

