Other lots in this auction
-
#279Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#132M. Andries“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 25 / 35 -
#553Een Imari vaas met lange nek, Japans porselein. Gedecoreerd met figuren. Met houten sokkel.
Un vase Imari au col allongé, porcelaine du Japon. Décoration de figures. Avec socle en bois.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Koers“Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#878Een Japanse porseleinen theepot op komfoor met een famille rose decor van een tuin, onderaan gemerkt. “The Meadowland Bird Vase” van polychroom porselein (H. 30 cm, ontwerp Basil Ede, uitgave Franklin). Een dekselvaas van aardewerk met blauw en wit decor (H. 31 cm, onderaan gemerkt G. Giotto). Een koperen schemerlampje versierd met een gestileerde eend (H. eend 21 cm).
Théière et rechaud en porcelaine du Japon à décor famille rose d’un jardin, marque sous la bae. “The Meadowland Bird Vase” en porcelaine polychrome (H. 30 cm, d’après Basil Ede, Ed. Franklin). Un vase couvert en faïence à décor bleu et blanc (H. 31 cm, marque sous la base G. Giotto). Un lampadaire en cuivre décoré d’un canard stylisé (H. canard 21 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#9Victor AbeloosPeriod: 1881-1965“Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,45 x 50,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#303Een paar kandelaars van verzilverd glas, z.g. “argent des pauvres”.
Une paire de candélabres en verre argenté.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#287LegrasEen glazen lampenvoet van met een gegraveerd bladerdecor met messingen montuur. Kap manco. Gesigneerd.
Un pied de lampe en verre, décor gravé de feuilles et monture en laiton. Sans abat-jour. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main. Travail précis.No longer availableDim. 174 x 124 cmEstimate: € 200 / 240 -
#800Een eikenhouten broodkast met onderaan een paneeldeur en bovenaan een naar beneden toe openende deur met een opengewerkt karrewielmotief. In de achterwand een opening voor een beeldbuis.
Une armoire à pain à porte panneau en bas et au dessus une porte descendante avec décor ajouré d’une roue de charrue.No longer availableDim. 125 x 75 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#615Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180 / 200 -
#544“Astre et désastre.” Gemengde techniek op papier. Achteraan onduidelijk gesigneerd.
”Astre et désastre”. Techniques mixtes sur papier. Signature illisible au dos.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120

