Other lots in this auction
-
#115Zeven verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.
Sept colliers de perles différents.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#464Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Jongeling”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Le jeune homme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#475Een Kodac box en een Nettar fototoestel, beide met lederen foedraal.
Un box Kodak et un appareil photo , dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#154Pierre Alechinsky“On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 420 / 480 -
#140DelvauxEen lederen halssnoer met hanger en slot van zilver en met stofzakje en in origineel etui.
Un collier en cuir avec pendentif et fermoir en argent avec étui en tissus et dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#97Een siervaas van gesculpteerd albast. Versierd met twee grote feniksen.
Un vase de décoration en albâtre sculpté. Décoré de deux grands phénix.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#598Een cartooneske koe van goudgepatineerd metaal.
Une vache style cartoon en métal à patine dorée.No longer availableDim. h: 42 cm, L: 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#329Eduard Lauwers“Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#295Een parelhalssnoer met verzilverd magnetisch slot.
Un collier de perles à fermoir magnétique.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#612Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.No longer availableDim. 95 x 190 x 63 cmEstimate: € 200 / 400 -
#434Van Riet“Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 38 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#300Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. een centrale saffier en saffierbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et un saphir central et saphirs baguette ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 1000 / 1200

