#341LladroTwee beeldjes van polychroom porselein, respectievelijk een meisje en jongen met hond.
Deux statues en porcelaine polychrome, resp. une fille et un garçon avec un chien.No longer availableDim. h: 20 en 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#43“Pilote”. Een beeld van zamak, gemonteerd als lamp. Manco’s en letsel.
#697Twee Chinese figuren met ruyi van meerkleurig porselein.
Deux figures chinoises avec un ruyi en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369Jakob Smits“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#163Een classicistische buste van brons.
#512“Ya Tassenote.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Frank Will.
”Ya Tassenote”. Huile sur toile. Porte la signature: Frank Will.No longer availableDim. 52 x 62 cmEstimate: € 250 / 300 -
#448Een Afrikaanse houten grendel met twee gesculpteerde figuren.
Un verrou en bois africain à deux figures sculptées.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Een bord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een roos. Brussel, XVIIIe eeuw. Gerestaureerd.
Une assiette en faïence de Bruxelles, décor polychrome d’une rose. Bruxelles, XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 70 / 80 -
#743Een gemberpot van cloisonné op geel koper met een plantendecor.
#812Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
#504Gunnar Alvar“Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.
”Le Roi et Silvia” et “ Composition”. deux lithographies. Signées et numérotées resp. 17/150 et 59/150 hors planche.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 100 / 160 -
#137Een liggende ree van zamak op een voetstuk van arduin en onyx. Tijdperk Art deco.
Un chevreuil couché en régule sur un socle en pierre de taille et onyx. Art Déco.No longer availableDim. 17 x 31 cmEstimate: € 80 / 120