Similar lots by type
-
#497“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Op houten sokkel.
Femme à la corbeille de fruits. Une sculpture en ivoire finement sculpté et polychrome. Sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cm (z.s)Estimate: € 350 / 450 -
#614Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.
Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#529Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.
Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.No longer availableDim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)Estimate: € 3500 / 5000 -
#528Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van feniksen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de phénix.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240 / 260 -
#568Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 90 / 110 -
#471Een paar tempelleeuwen van gesculpteerd zwart steen. Chinees werk. Enkele beschadigingen. XXe eeuw.
Une paire de lions de temple en pierre noire sculptée. Travail chinois. Quelques dégâts. XXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#508Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#483Een vaas van Chinees crackleware met messingen montuur.
Un vase chinois en craquelé avec un cadre en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#442Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.
Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.No longer availableDim. 42 x 29 & 32 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 220 / 240 -
#613Een kalebasvaasje van Chinees aardewerk en een kleine tazza van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden. Het eerste gemerkt.
Un vase gourde en poterie chinoise et une petite tazza en porcelaine chinoise à décor multicolore d'objets de valeur. Le premier marqué.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#583Een zeshoekige Chinees porseleinen theebus met een meerkleurig decor van personages, perziken en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages, pêches et chauves-souris. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#538Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#612Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.
Un tangka peint à la main. Gouache sur papier de riz.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#518“Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.
Femme aux fleurs. Figurine en ivoire très finement sculptée sur socle en bois. Petite restauration sur un pinceau en bas. Pékin, XXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 500 / 550 -
#548Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 160 / 220 -
#494Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#468Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en fabeldieren en met handvatten in de vorm van vissen.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'animaux favoris et à anses en forme de poisson.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260 / 280 -
#469Een antieke Tibetaanse tangka met meerdere voorstellingen van Boeddha.
Un ancien tangka tibétain avec de multiples représentations de Bouddha.No longer availableDim. 54 x 39 cmEstimate: € 600 / 750 -
#479“Krijgers”. Een paar Chinese tekeningen, aquarel en inkt op papier. Beide gesigneerd en met stempel.
Guerriers. Une paire de dessins chinois, aquarelle et encre sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 32 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#558Een Tibetaans bronzen beeldje in twee delen met voorstelling van Boeddha op een fabeldier.
Une statue en bronze tibétaine en deux parties représentant Bouddha sur une bête mythique.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 320 / 340 -
#581Een Chinees juwelenkastje met messingen monturen en met gesculpteerde jade plaquettes.
Une boîte à bijoux chinoise avec des cadres en laiton et des plaques de jade sculptées.No longer availableDim. 28 x 18 x 15 cmEstimate: € 120 / 150 -
#531“Wijze met kind”. Een fijn gesculpteerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. Medio XXste eeuw.
“Sage avec enfant”. Un groupe en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#603Een paar borden van Japans porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes en porcelaine du Japon à décor d’enfants bleu et blanc. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#256Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl en bekleed met groen fluweel.
Une paire de fauteuils en noyer de style Régence recouverts de velours vert.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 50 / 80 -
#273Een kruisbeeldje onder glazen stolp.
Un crucifix sous cloche en verre.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#579Een paneel met een dorpsscène, opgebouwd met inlegwerk van diverse houtsoorten en ivoor.
Un panneau représentant une scène de village, construit avec des incrustations de divers bois et d'ivoire.No longer availableDim. 18 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#140Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18K.No longer availableDim. 4,63 gEstimate: € 150 / 200 -
#366MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 112 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#675“Moo Zoo”; “The Moozart moment”; “Americaow the beautiful” & “Moocho amor”. Vier koeien uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Drie porseleinen en één van kunststof.
Moo Zoo; Le moment Moozart; Americaow the beautiful & Moocho amor. Quatre vaches de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Trois porcelaines et un plastique .No longer availableDim. 11,5 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#2Jehan FrisonPeriod: 1882 - 1961“Marktplaats”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘08 buiten de plaat.
Place du Marché. Une eau-forte. Signée et datée '08 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#131Een verguld bronzen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars. Wijzers beschadigd en zonder dekglaasje.
Une pendule de style éclectique en bronze doré, comprenant une pendule de cheminée et deux candélabres à cinq branches. Aiguilles abîmées et sans verre.No longer availableDim. h: 60 & 69 cmEstimate: € 180 / 200 -
#547Een groot vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor met erboven een decor van olifanten.
Une grande tête de femme en ivoire africain sculpté avec des éléphants au-dessus.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#652Een ingekaderde reclame-affiche voor Tungsram Krypton.
Affiche publicitaire encadrée pour Tungsram Krypton.No longer availableDim. 88 x 60 cm (m.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Pelgrimstraat”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 72/150 buiten de plaat.
Pelgrimstraat. Une eau-forte. Signée et numérotée 72/150 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 36 x 10,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#324Twee art deco vaasjes, waarbij één van Booms glas met een bloemendecor en één van geglazuurd aardewerk van August Mouzin.
Deux vases art déco, l'un en verre Booms à décor floral et l'autre en faïence émaillée d'Auguste Mouzin.No longer availableDim. h: 11 & 15 cmEstimate: € 32 / 40

