Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.

Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.

Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.
Dim. 12,45 g
SKU: 1012190715.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #715
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #367
    Val St. Lambert

    Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een lot van drie balustervormige decoraties van gedraaid hout.

    Un lot de trois décorations de forme balustre en bois tourné.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #36

    Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.

    Table d’appoint avec entretoise et avec porte-journaux.
    No longer available
    Dim. b: 40 & 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Geannuleerd

    Annulé
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 11,26 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #321
    Fuerstenberg

    Een driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #381

    Een groot lot kunstboeken.

    Un grand lot de livres en relation avec l’Art.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #475

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,94 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,94 ct.
    No longer available
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #306

    Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.

    Un bureau en bois à trois tiroirs, les pieds décorés de chapiteaux dorés.
    No longer available
    Dim. 150 x 83 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #293

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.

    Un miroir majordome , encadrement doré. Dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #102

    Een oude affiche naar aanleiding van de de Jubelfeesten voor het 75 jarig bestaan van België te 1905. Ontwerp van Leon Belloguet en uitgegeven door La Lithographie artistique te Doornik. Bevestigd op jutte.

    Une ancienne affiche à l’occasion du Jubilé 75 années de Belgique, 1905. Par Leon Belloguet et édition La Lithographie artistique à Tournai. Sur jute.
    No longer available
    Dim. 165 x 121 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #127

    Paar kandelaars van kwikzilver en glas.

    Une paire de candélabres en verre argenté.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More