#421Val St. LambertEen kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
#245Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.
#591“Fluitspelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#829“Soldaat van het Vreemdelingenlegioen”. Een beeld van gepolychromeerd Frans aardewerk. Gemerkt.
”Soldat de la Légion Etrangère”. Une statue en faïence française polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#636ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#283Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
#607Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
#609Twee grote glazen stormlampen met verzilverd metalen voet en montuur.
#162Douglas Relf“Pastorale”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Pastorale”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 200 / 220 -
#827Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.
#696HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#601Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200 / 300