Other lots in this auction
-
#230Een 18 K grijze gouden ketting met hartvormige hanger van 18 K witgoud bezet met een briljant van +- 0,20 ct. en een gele saffier van +- 2,15 ct.
Un collier en or gris 18 carats avec un pendentif en forme de cœur en or blanc 18 carats serti d'un diamant de +- 0,20 ct. et d'un saphir jaune de +- 2,15 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#637Een reeks van vier polychrome aardewerken tegels. XVIIIe eeuw.
Un ensemble de quatre carreaux en faïence polychrome. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 75 / 100 -
#632Armand JamarPeriod: 1870-1946“Le Purgatoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“Le Purgatoire”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 39 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#37Een vierdelig verzilverd metalen koffie- en theestel. Tijdperk belle-epoque.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#257“Jonge soldaat met zwaard”. Een beeld van zamak op arduinen sokkel. Naar werk van Louis Moreau.
Jeune soldat à l'épée. Une sculpture en régule sur un socle en pierre bleue. D'après l'oeuvre de Louis Moreau.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#534Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#83Een paar achtkantige strooibussen in Régencestijl met gegraveerde buiken. Gemerkt 800/1000.
Une paire de saupoudroirs octogonaux de style Régence à panse gravés. Marqué 800/1000.No longer availableDim. 524 g h: 15 cmEstimate: € 200 / 240 -
#23“Expo 58”. Een fotoboek m.b.t. de Wereldtentoonstelling te Brussel. Ed. Salto en de universiteitsbibliotheek Gent. 2008. Franstalige uitgave.
“Expo 58”. Un livre photo lié à l'Exposition universelle de Bruxelles. Ed. Salto et Bibliothèque universitaire de Gand. 2008. Édition française.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#419Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Les pins”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Les pins. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#342Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.
Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#371Val Saint LambertEen paar kristallen kandelaars, onderaan gemerkt.
Une paire de bougeoirs en cristal, marqué en bas.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 25 / 45 -
#696Een vaas en een coupe van blauw kristal. de eerste gemerkt van Lux Glass, Austria.
Un vase et une coupe en cristal bleu. le premier marqué par Lux Glass, Autriche.No longer availableDim. h: 26 cm; l: 29 cmEstimate: € 40 / 60

