#402Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
#600BachtiarEen Oosters karpet met een tuinmotief met dieren.
#2“Sint-Andries”. Olieverf op doek. Gesigneerd Claes (30 x 24 cm). En “Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd Rainborn (18 x 24 cm).
“Sint-Andries”. Huile sur toile. Signée Claes (30 x 24 cm). Et “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée Rainborn (18 x 24 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#695Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
#93Metalen groepje naar Auguste Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.
#8Goebel, Germany“Hello”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 124/0.
Hallo!. Une figurine en porcelaine multicolore de la série par M. I. Hummel. Marquée en bas. Numérotée 124/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#249M. Verheyen“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#172J. Lannoye“Boerin in de koeienstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme du fermier dans l'étable. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300