#483Een afrikaans houten voorouderbeeld.
#138Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 25 / 35 -
#298YashicaEen oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.
Un vieil appareil photo avec accessoires dans un étui en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#405Capodimonte“Het gesprek bij de maaltijd”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans biscuit op houten voetstuk. gemerkt en gesigneerd ‘Marfo’. Eén vinger van de oude jager manco en een schilfer van het muurtje.
La conversation au repas. Un grand groupe de biscuit italien multicolore sur socle en bois. Marqué et signé 'Marfo'. Manque un doigt du vieux chasseur et un éclat du mur.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#41Philadelphia Manufacturing Co.“Indian scout” Twee verzilverde metalen boekensteunen.
“Indian scout” Deux serre-livres en métal argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#141Een ovale schotel van gedreven zilver. Duitse keuren, 800/1000, evenals een zilveren vaasje met drie pootjes. h: 14 cm.
Un plat ovale en argent repoussé. Poinçons allemands, 800/1000, ainsi qu'un petit vase en argent à trois pieds. h: 14 cm.No longer availableDim. 650,70 g 7 x 33,5 cmEstimate: € 300 / 350 -
#179Jan Willem Van BorselenPeriod: 1825 - 1892“Houtsprokkelaars in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#489“Polka dot”. Inkt op papier.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 200