#315Een zakhorloge van zilver 800‰.
#331Drie potjes van Belgisch aardewerk (één onderaan gemerkt).
#469Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
#443Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#75Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,10 gEstimate: € 350 / 450 -
#21SwizaEen tafelklokje in oorspronkelijk doosje.
#683Ernst HeubachEen oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.
#325RoskophEen zakhorloges met zilveren kast 800‰ en horlogeketting met hanger.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif rose serti d'un petit diamant.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 240 / 280 -
#111Delvaux“Deux”. Zwart lederen rugzakje.
Deux. Sac à dos en cuir noir.No longer availableEstimate: € 230 / 260 -
#459Een groot ingelijst Chinees borduurwerk met een voorstelling van vogels en bloeiende pioenen. Met zilverbrokaat. Begin XXste eeuw.
Grande broderie chinoise encadrée représentant des oiseaux et des pivoines en fleurs. Avec brocart d'argent. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 166 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Een kleurloze glazen schaal op hoge voet.
Un bol en verre incolore sur un pied haut.No longer availableDim. h: 40 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 50