Similar lots by type
-
#577Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.
Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#457Twee zoutvaatjes en een mosterdpotje van zilver en met glazen binnenbakjes. 812‰. Gemerkt ‘DF’.
Deux salières et un moutardier en argent et aux récipients en verre. 812‰. Marque DF.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#218Een zilveren bestek voor twaalf personen: 12 grote en 12 kleine lepels, 12 grote en 12 kleine vorken, een serveervork en-lepel. Keuren van Amsterdam 1844, 1e gehalte (934‰) en makersmerk van Hendrik Helweg. En dienlepels met vergelijkbaar motief: een gebakschep, tweede gehalte, datumletter b voor 1861, maker V.H. en verder Nederlandse merken van 1921, 1927, 1928. Bovendien een kleine lepel gemerkt J.B. Landry (Parijs, 1833-1856), een toeristisch lepeltje gemerkt Sterling met afbeelding van Moun(..)
Couvert en argent massif pour douze personnes: 12 grandes et 12 petites cuillères, 12 grandes et 12 petites fourchettes, une fourchette et une cuillère de service. Poinçons d’Amsterdam 1844, 1e titre (934‰) et orfèvre Hendrik Helweg. Des cuillères de service aux motifs semblables: une pelle à tarte, deuxième titre, lettre date B pour 1861, orfèvre V.H. et puis des marques des Pays-Bas pour 1921, 1927, 1928. En plus une petite cuillère aux poinçons de J.B. Landry (Paris 1833-1856), une petite cui(..)No longer availableDim. 3923,65 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#413Een lot van eenentwintig souvenirlepeltjes, waarvan twaalf zilveren.
Lot de 21 cuillères à souvenir dont douze en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#747Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.
Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#138Een vierdelig koffie- en theestel van 800 ‰ zilver met houten handvatten en op een verzilverd dienblad.
Service à café et thé en argent 800‰ aux anses en bois. Sur un plateau en métal argenté.No longer availableDim. 2482,16 g brutEstimate: € 900 / 1200 -
#477Een zilveren doosje met gegalbeerd deksel, versierd met geëmailleerde details en afgewerkt met bloedkoraal. Berber werk, XIXde eeuw. +/- 690 g Bruto.
Boîte en argent à couvercle galbé décorée d’émail et de perles de corail rouge. ± 690 g brut.No longer availableDim. 10 x 14 x 9 cmEstimate: € 200 / 300 -
#243Een zilveren roomkannetje en zoutvat met glazen recipiënt in Empirestijl. De laatste met Belgische keuren tussen 1814 en 1831 namelijk tweede gehalte(833‰) en een garantiekeur.
Crémier en argent massif et salière en argent aux récipient en verre de style Empire. Ce dernier aux poinçons belges pour 1814-1831, deuxième titre (833‰) et poinçon de garanti.No longer availableEstimate: € 180 / 200
Other lots in this auction
-
#392Een klein bijzetstoeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Petite chaise volante en noyer sculpté de style Louis XV, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#336Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit twee bergères en een tweezitsbank in Lodewijk XV-stijl.
Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé deux places et deux bergères de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#407Een schotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt ‘LPK’. Omstreeks 1800.
Plat en faïence bleue et blanche. Marque LPK au verso. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 5à / 80 -
#75Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met één briljant van ± 0,25 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti d’un brillant de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#716Een secretaire van deels zwartgepatineerd en gefineerd hout in Napoleon III-stijl met een schuifblad, bekleed met kalfsleder boven een lade en een opzet met twee paneeldeuren boven vier laden en een pigeonnier.
Secrétaire Napoléon III à deux corps en bois de placage partiellement noirci. Ecritoir en vachette en dessus d’un tiroir. Le haut à deux portes peines au dessus de quatre tiroirs et une cage.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 200 / 240 -
#282Een lot koper, bestaande uit vijf olielampen, waarvan één versierd met een libel, een slak en een hagedis, een lantaarntje, een oude telefoon met bakelieten hoorn en een komfoor.
Lot de cuivres comprenant cinq lampes à huile dont une décorée d’une libellule, un escargot et un lézard, une petite lanterne, un ancien téléphone au parleur en bakélite et un réchaud.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#614Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een karaf van Baccarat, een drageoir en een schaal op voet.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une carafe de Baccarat, un drageoir et un plat sur piédouche.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#352Kleine gatelegtafel met twee klapbladen en getorste poten. XIXde eeuw.
Petite table gateleg à deux tablettes abattantes et aux pieds torsadés. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#778Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#90Een zilveren halssnoer. Indisch werk.
Un collier en argent. Travail indien.No longer availableDim. 289 gEstimate: € 150 / 200 -
#531Een paar vazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés d’arbres en fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298KaiserEen paar balustervazen van meerkleurig porselein, versierd met een Nankingdecor van paradijsvogels en bloemen.
Paire de vases balustres en porcelaine polychrome décorés d’oiseaux du paradis sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 80

