Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren doosje met gegalbeerd deksel, versierd met geëmailleerde details en afgewerkt met bloedkoraal. +/- 690 g Bruto.

Een zilveren doosje met gegalbeerd deksel, versierd met geëmailleerde details en afgewerkt met bloedkoraal. Berber werk, XIXde eeuw. +/- 690 g Bruto.

Boîte en argent à couvercle galbé décorée d’émail et de perles de corail rouge. ± 690 g brut.
Dim. 10 x 14 x 9 cm
SKU: 2405160477.
Category: Zilver.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #477
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #413

    Een lot van eenentwintig souvenirlepeltjes, waarvan twaalf zilveren.

    Lot de 21 cuillères à souvenir dont douze en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #457

    Twee zoutvaatjes en een mosterdpotje van zilver en met glazen binnenbakjes. 812‰. Gemerkt ‘DF’.

    Deux salières et un moutardier en argent et aux récipients en verre. 812‰. Marque DF.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #481

    Een zilveren dekseldoosje, versierd met geëmailleerde motieven en bloedkoraal. Berberwerk, XIXe eeuw. +/- 755 g Bruto. Met bijbehorend lepeltje.

    Boîte couverte en argent décoré d’émail et de corail rouge. Travail Berbère, XIXe siècle. ± 755 g brut. Avec cuillère assortie.
    No longer available
    Dim. 8 x 16 x 10 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.

    Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138

    Een vierdelig koffie- en theestel van 800 ‰ zilver met houten handvatten en op een verzilverd dienblad.

    Service à café et thé en argent 800‰ aux anses en bois. Sur un plateau en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 2482,16 g brut
    Estimate: € 900 / 1200
  • #243

    Een zilveren roomkannetje en zoutvat met glazen recipiënt in Empirestijl. De laatste met Belgische keuren tussen 1814 en 1831 namelijk tweede gehalte(833‰) en een garantiekeur.

    Crémier en argent massif et salière en argent aux récipient en verre de style Empire. Ce dernier aux poinçons belges pour 1814-1831, deuxième titre (833‰) et poinçon de garanti.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #218

    Een zilveren bestek voor twaalf personen: 12 grote en 12 kleine lepels, 12 grote en 12 kleine vorken, een serveervork en-lepel. Keuren van Amsterdam 1844, 1e gehalte (934‰) en makersmerk van Hendrik Helweg. En dienlepels met vergelijkbaar motief: een gebakschep, tweede gehalte, datumletter b voor 1861, maker V.H. en verder Nederlandse merken van 1921, 1927, 1928. Bovendien een kleine lepel gemerkt J.B. Landry (Parijs, 1833-1856), een toeristisch lepeltje gemerkt Sterling met afbeelding van Moun(..)

    Couvert en argent massif pour douze personnes: 12 grandes et 12 petites cuillères, 12 grandes et 12 petites fourchettes, une fourchette et une cuillère de service. Poinçons d’Amsterdam 1844, 1e titre (934‰) et orfèvre Hendrik Helweg. Des cuillères de service aux motifs semblables: une pelle à tarte, deuxième titre, lettre date B pour 1861, orfèvre V.H. et puis des marques des Pays-Bas pour 1921, 1927, 1928. En plus une petite cuillère aux poinçons de J.B. Landry (Paris 1833-1856), une petite cui(..)
    No longer available
    Dim. 3923,65 g
    Estimate: € 2400 / 3000
  • #747

    Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.

    Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #541

    Een chinees porseleinen vaas met personages en een afgeplatte buik.

    Gourde en porcelaine de Chine à décor de personnages. Deux anses en forme de dragons, panse aplatie.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #215

    Een vrouwentorso van gesculpteerd hout op een arduinen voetstuk. Jaren ‘30.

    Torse féminin en bois sculpté sur socle en pierre de taille. Années 30.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #24
    Géo Navez

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘14.

    “Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée 1914.
    No longer available
    Dim. 27 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #613

    Een dolk en een vleesvork met gesculpteerd houten handvatten in een dubbelzijdige staande schede. Indisch werk.

    Dague et fourchette aux manches en bois sculpté dans un fourreau double face. Travail indien.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #458

    Een clown van meerkleurig Muranoglas.

    Clown en verre polychrome de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #21

    Een kruisbeeldje en twee hoornvaasjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein. XIXe eeuw.

    Calvaire en porcelaine et bois flanqué de deux petits cornets. Vieux Bruxelles, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #23

    Een coupe met deksel van gesatineerd melkglas met en verguld decor op een zilveren voet en het deksel getooid met een eveneens zilveren bloemetje. 812‰ (?). Keuren moeilijk leesbaar.

    Coupe couverte en opaline satinée pointillée de couleur or. Piédouche et frétel de forme fleur en argent aux poinçons illisibles. 812‰(?).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #134
    N. Dofris (?)

    “De wandelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Paysage boisé au baladeur”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 58 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #668

    Dertien kleine jardinières van gietijzer in verschillende maten en uitvoeringen.

    Treize petites jardinières en fonte de différentes tailles et modèles.
    No longer available
    Dim. 15 à 35 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #683

    Een Russische icoon met een afbeelding van de Moeder Gods van Kazan en Heiligen bij Christus aan het kruis. XIXe eeuw.

    Icône russe représentant la Mère de Dieu de Kazan et des saints entourant le Christ crucifié. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #312
    Gustaaf Pieters

    “De hooiwagen.” Ets, genummerd 4/50. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Le char au foin”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #616

    Een eikenhouten Louis-Philippe kast met twee gemoulureerde deuren en drie laden onderaan.

    Meuble Louis-Philippe en chêne, le haut à deux portes moulurés et le bas à trois tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More