#495
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#104Oscar Mulkens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#46
Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.
Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#617
Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
#523
Een lot fijn gesculpteerde miniatuurmeubeltjes van ivoor, bestaande uit vier verschillende kaptafeltjes en een armstoel. Eén spiegeltje manco. XIXe eeuw.
Un lot de petits meubles miniatures en ivoire finement sculptée, comprenant quatre petites coiffeuses différentes et un fauteuil. Un miroir est manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 6,5 - 12 cmEstimate: € 100/120 -
#755Pomellato
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#841
Een oud koffieblik van Stroobants koffie.
#621
Een gesculpteerde slagtand met diverse personages. Op staander. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw. Gemerkt.
Une défense sculptée à personnages divers. Sur support. Travail chinois, première partie XXème siècle. Marque.No longer availableDim. l: 71 cmEstimate: € 1200/1400 -
#470
#721
Een Japanse vaas met een bloemendecor van cloisonné op koper.
#108Ivora, Gouda
Een vaas van meerkleurig plateel. Decor Mat. 23. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome. décor Mat. 23. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#502
“Vrouwen in een cabaret”. Pastel op papier.
”Femmes et cabaret”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120