Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.
Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.

Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.

Un collier en argent à fleurs en filigrane et entre-pièces de six rangées de perles de grenade.
Dim. 56,67 g
SKU: 2901190090.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #868

    Twee demonteerbare Masai speren.

    Deux lances Masaï démontables.
    No longer available
    Dim. L: 238 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #530
    Indo-Mahai

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis d’Inde en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 186 x 121 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #68

    Een bonbonnière en een vaas van Booms glas, waarbij één met meerkleurige en één met vergulde versieringen.

    Une bonbonnière et un vase en verre de Boom, décors polychromes et dorés.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #357

    Een paar appliques van Venetiaans glas.

    Une paire d’appliques en verre vénitien.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #301

    Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.

    Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #191
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt en gemonogrameerd ‘LL SJH’ voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Omstreeks 1970

    Un grand vase en pâte de verre polychrome. Marque sous la base et monogrammé ‘LL SJH’ pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. +- 1970.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #689
    Jack Goderis
    Period: 1916 - 1971

    “Theekransje”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    ”Partie de thé”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #711

    Een theekommetje met bordje met een decor van een vrouw en een waterbuffel in een landschap. Tijdperk Qianlong.

    Un petit bol à thé et soucoupe, décor d’une femme et d’un buffle dans un paysage. Période Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #252
    R. De Badrihaye

    “Zicht op een plattelandsdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 76 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #544

    “Astre et désastre.” Gemengde techniek op papier. Achteraan onduidelijk gesigneerd.

    ”Astre et désastre”. Techniques mixtes sur papier. Signature illisible au dos.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #154
    Pierre Alechinsky

    “On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.

    ”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #601

    “Oude wijze op ezel”. Een groep van cloisonné. Japans werk, omstreeks 1900.

    ”Sage sur un âne”. Un groupe en cloisonné. Travail japonais, +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 460 / 500
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More