Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.
Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.

Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.

Un collier en argent à fleurs en filigrane et entre-pièces de six rangées de perles de grenade.
Dim. 56,67 g
SKU: 2901190090.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #14

    “Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.

    ”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #533

    Een grote bowl van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un grand bol en porcelaine de Canton avec décors en cartouches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #360

    Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.

    Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.
    No longer available
    Dim. 214,35 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #795

    Een schommelpaard van gepolychromeerd hout.

    Un cheval à bascule en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #278
    Capodimonte

    Een paar biscuit kandelaars in de vorm van waterdragers.

    Une paire de candélabres en biscuit, représentant des porteurs d’eau.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #247

    Een brievenhouder van meersoortig marmer en arduin en getooid met een jachthond van zamak. Tijdperk Art deco.

    Un porte-lettres en marbres différents et pierre de taille, décoration de chien de chasse en régule. Période Art Déco.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #365

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en een tanzaniet van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct et une tanzanite de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 2,06 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #397

    Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.

    Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #245

    Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.

    Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 50,80 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #356

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #822

    Een goud gepatineerde metalen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Un lustre en métal doré à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #774

    ‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis

    ”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.
    No longer available
    Dim. 16 x 14 cm
    Estimate: € 22 / 26
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More