Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.
Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.

Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.

Un collier en argent à fleurs en filigrane et entre-pièces de six rangées de perles de grenade.
Dim. 56,67 g
SKU: 2901190090.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #505

    Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.

    Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.
    No longer available
    Dim. h: 23 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #131

    Een serie van acht ronde zilveren schaaltjes met een mooie gedreven druivelaarrand. Zonder merken.

    Une série de huit petit plats ronds en argent, une vigne repoussé au bord. Pas de marque.
    No longer available
    Dim. 1424 g h: 5 cm Ø 11cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #400

    Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.

    Un collier en corail du Tibet, entre-pièces en laiton.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 80 / 150
  • #487

    Een gesneden buxushouten corpus. Vroeg XIXe eeuw. Ingekaderd

    Un corpus en bois de buxus. Début XIXème siècle. Dans un cadre.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 75 / 85
  • #726

    Een zijden tapijtje met levensboom.

    Un tapis en soie avec un décor d’arbre de vie.
    No longer available
    Dim. 69 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #271
    Reuge Music

    Een mahoniehouten muziekdoosje met zes liederen en 41 notenbewegingen. 1955.

    Une boîte à musique en acajou à six chansons et 41 suites de notes musicales. 1955.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #810

    Een fauteuil en cabriolet van witgepatineerd hout met vergulde en gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil cabriolet en bois à patine blanche, détails dorées et polychromes, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #743

    Een gemberpot van cloisonné op geel koper met een plantendecor.

    Un pot à gingembre en cloisonné sur cuivre jaune, décor de plantes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #596
    Alameh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.

    Un couloir de Perse Gabbeh en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 348 x 87 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #232
    Alfons A. Van Uffelen
    Period: 1895-1983

    Serie van 39 tekeningen naar oude en andere meesters. Diverse technieken. Gesigneerd en meestal gedateerd (jaren ‘40 tot ‘60).

    Une série de 39 dessins d’après des maîtres anciens et actuels. Techniques mixtes. Signés et la plupart datés (années ‘40 et ‘60).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #13

    Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.

    Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #490

    Een machinaal blauw wollen tapijt.

    Un tapis en laine bleue.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More