#8Een verguld sierstuk van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Une pièce en bois doré sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 35 / 45 -
#806Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
#909Een staande lamp van koper in barokke stijl.
#166Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#719Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
#617Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
Une farde avec des jeux en papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#394Een reclameaffiche van Panhard.
#140Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
#1Een Jugendstil inktstel van Kaisertin met een adelaar.
#368Een jardinière van kobaltblauw aardewerk.
#65Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 350 / 450