#434Een paar wandlampen van hoorn met glazen kappen.
#292Charles LebonPeriod: 1906-1957“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 180 / 220 -
#126Een Louis Philippe meubeltje met een deur en een lade.
Un petit meuble Louis Philippe à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#818Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
#591“Fluitspelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#27Een vermoedelijk XVIIe eeuws vuursteenpistool, met messingen versieringen en gegraveerde motieven in het hout en op de loop. Schade aan het hout rond het mechanisme.
Un pistolet à platine à silex, probablement XVIIème siècle, décorations en laiton et motifs gravées dans le bois. Dégâts au bois autour du mécanisme.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#623Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
#33Een Engelse hoge hoed van zwart vilt. Aangekocht bij Delvigne in Antwerpen. In (beschadigde) hoedendoos.
”Pêcheurs près du canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 75 / 100