#863Val St. Lambert
#356
Een eikenhouten gatelegtafel met een lade langs weerskanten.
#24Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
#260
#585
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 700/800 -
#247
Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
#6
Een gebeeldhouwd en goud en grijsgepatineerd haardscherm in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw. Zijde doek sletig.
Un pare-feu sculpté doré à patine grise, style Louis XVI. XIXe siècle. Usures à la toile.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100/120 -
#328
Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
#52Royal Zuid-Holland, Gouda
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#623
Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
#630
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 100/150