Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren ijsbestek, bestaande uit twaalf ijslepeltjes en een serveerlepel met vermeille. 800‰, Duitse keuren.

Een zilveren ijsbestek, bestaande uit twaalf ijslepeltjes en een serveerlepel met vermeil. 800‰, Duitse keuren.

Couvert à glace en argent comprenant douze cuillères et une cuillère de service vermeillée. 800‰. Poinçons allemands.
Dim. 285 g
SKU: 2709160231.
Category: Zilver.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #231
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #67

    Een theezeefje en twee vorkjes van Sterling zilver.

    Petite passoire à thé et deux fourchettes en argent Sterling.
    No longer available
    Dim. +/- 93 g
    Estimate: € 40 / 50
  • #34

    Een lot van zeven fotolijsten in verschillende formaten met Sterling zilveren lijst.

    Lot de sept cadres à photographie de différentes tailles en argent Sterling.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #118

    Een kandelaar met twee lichtpunten en een solifiori van zilver. De eerste 185 g aan 925‰ zilver, de tweede Engels.

    Candélabre à deux lumières 925‰ et un soliflore en argent. Le premier ± 185 g. Le deuxième aux poinçons anglais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #297

    Een lot van twaalf appelvormige naamkaarthoudertjes van ivoor en zilver. We voegen er zeven peervormige en een appelvormig houdertje van zilver aan toe.

    Lot de douze porte-carte en forme de pomme en ivoire et argent. Nous ajoutons sept porte-carte piriformes ainsi qu’un en forme de pomme en argent.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #55

    Een zilveren armband, versierd met ajourwerk en een centrale Lapis Lazuli, omringd met twee maal vier kleine exemplaartjes. 925‰.

    Bracelet en argent ajouré et avec un lapis lazuli central entouré de deux fois quatre petits exemplaires. 925‰.
    No longer available
    Dim. 75 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #2

    Een lot van drie fotolijsten met Sterling zilveren frame.

    Lot de trois cadres à photographies en argent sterling.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #644

    Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #592

    “Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.

    “Char aux figures fantastiques”. Gouache sur papier. Monogramme A.A.
    No longer available
    Dim. 48 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #56

    Een serie van 6 eikenhouten stoelen en een armstoel in Renaissancestijl.

    Suite de six chaises en chêne et un fauteuil de style Renaissance.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #480

    Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #130

    Een halssnoer in de vorm van een jaguar van zilver in originele doos. Galeria del Museo. Lima, Peru

    Collier en forme de jaguar en argent. Dans la boîte d’origine de la Galeria del Museo. Lima, Pérou.
    No longer available
    Dim. 35,65 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #273

    “Pierrot”. Een beeldje van bruin- en goudgepatinerd zamak op een voetstuk van albast.

    “Pierrot”. Statuette en régule à patine brune et or sur base en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #808

    Een sober houten tafeltje met een lade in de gordel.

    Table sobre à un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.

    Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #481

    Vier bronzen januskopjes. Zuid-Amerika.

    Quatre têtes de Janus en bronze. Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H. 6,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #626

    Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.

    Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #598

    “Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.

    “Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. H 54,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #331

    Een plaquette van meerkleurig geglazuurd terracotta met een dorpszicht in reliëf.

    Plaquette en terre cuite polychrome représentant une scène de village en relief.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More