#67
Een theezeefje en twee vorkjes van Sterling zilver.
#2
Een lot van drie fotolijsten met Sterling zilveren frame.
#118
#297
#34
#55
Bracelet en argent ajouré et avec un lapis lazuli central entouré de deux fois quatre petits exemplaires. 925‰.No longer availableDim. 75 gEstimate: € 150/200
#796
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.
#327
#451
Een vaas van blauw glas met verzilverde monturen.
#97
(Ethnische juwelen e.a. 5 boeken, zeer goede staat). Edisud, 1999 Aix-en-Provence. M.-R. Rabaté & André Goldenberg. “Bijoux du Maroc. Du Haut Atlas à la Méditerranée. Depuis le temps des juifs jusqu’à la fin du XXe siècle”. (als nieuw, hardcover, dustjacket. zeldzaam, Frans). Britisch Museum Publications 1988. John Mack. “Ethnic Jewellery” (hardcover, dustjacket. Engels). Museo del Prado, 1981. “Arte Namban. Influencia espaõla y portuguesa en el arte japonés soglos XVI y XVII”. (softcover, Spaan(..)
(Bijoux ethniques e.a. 5 livres, très bon état). Edisud, 1999 Aix-en-Provence. M.-R. Rabaté & André Goldenberg. “Bijoux du Maroc. Du Haut Atlas à la Méditerranée. Depuis le temps des juifs jusqu’à la fin du XXe siècle”. (comme neuf, hardcover, jaquette, rare, français). Britisch Museum Publications 1988. John Mack. “Ethnic Jewellery” (hardcover, jaquette. anglais). Museo del Prado, 1981. “Arte Namban. Influencia espaõla y portuguesa en el arte japonés soglos XVI y XVII”. (softcover, espagnol). E(..)No longer availableEstimate: € 50/80 -
#577
#320Peru
Drie verschillende halssnoeren geslepen van bull horn.
#574Jiri AnderléPeriod: °1936
#786
Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
#726
Een salontafel met vier plexiglazen poten en twee glazen bladen.
#44F. Stiel
“Stier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#550
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1900.
#491
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55/65