Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren kandelaar in Lodewijk XVI-stijl met reliëfdecor. Onbekende keuren, mogelijk Oostenrijk.
Een zilveren kandelaar in Lodewijk XVI-stijl met reliëfdecor. Onbekende keuren, mogelijk Oostenrijk.

Een zilveren kandelaar in Lodewijk XVI-stijl met reliëfdecor. Onbekende keuren, mogelijk Oostenrijk.

Un bougeoir en argent de style Louis XVI à décor en relief. Marques inconnues, peut-être Autriche.
Dim. 199,15 g h: 20,5 cm
SKU: 2809210077.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #698

    Drie vintage chromé lampen, model Sputnik, bestaande uit een hangluchter en twee wandlampen/plafonnières. Jaren ‘60.

    Trois lampes vintage chromées, modèle Spoutnik, composées d'un lustre suspendu et de deux appliques/plafonniers. Sixties.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #403

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met meerkleurige decors. XXe eeuw, allen gemerkt onderaan.

    Lot de trois assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors multicolores. XXème siècle, toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 20,5 - 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #390
    Plateelbakkerij Zuid-Holland

    Een kalebasvaas van meerkleurig geglazuurd Gouds plateel met decor ‘Unique’. Onderaan gemerkt.

    Un vase gourde en poterie Gouda émaillée multicolore avec le décor 'Unique'. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #122
    Charles Coumont
    Period: 1822-1889

    “Het opladen van het hooi”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Recharger le foin”. Huile sur panneau. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 26 x 42 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #470

    Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.

    Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.
    No longer available
    Dim. 114 x 77 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #391

    Een Chinees porseleinen theepot met een decor van bloemen en vlinders. Met kopje en in mand.

    Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm (theepot)
    Estimate: € 65 / 75
  • #639

    Twee boeken. Leon Voet. “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. “Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. Pandora (bladrand licht vergeeld).

    Deux livres. Leon Voet. L'âge d'or d'Anvers, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. Photographie et réalisme au 19ème siècle. Anvers: les plus anciennes photographies 1847 - 1880. Pandora (marge des feuilles légèrement jauni).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #422
    Luc Vandevelde
    Period: 1910 - 1997

    “Interieur”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd ‘45.

    “Intérieur”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée '45.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #286

    Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met roze fluweel.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise, tapissés de velours rose.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212

    Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.
    No longer available
    Dim. 182 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #565

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un chemin de table oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 410 x 107 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492

    “Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.

    “A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More