Other lots in this auction
-
#483Een afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue d'ancêtre africain en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 65 / 80 -
#123Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.
Quatre assiettes à pain en argent de style Louis XV. Poinçons Delheid et 800/1000.No longer availableDim. 842,85 g Ø 17,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#8Goebel, Germany“Hello”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 124/0.
Hallo!. Une figurine en porcelaine multicolore de la série par M. I. Hummel. Marquée en bas. Numérotée 124/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#407Een vaas van groen Muranoglas met gouden gespikkelde inclusies.
Un vase en verre de Murano vert avec des inclusions mouchetées d'or.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#70Een 18 karaats wit- en geelgouden ring, bezet met een diamant oude slijp van +/- 10 punten. Tijdperk art deco.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats, sertie d'un diamant taille ancienne de +/- 10 points. Epoque Art Déco.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 80 / 120 -
#210Een zoetwater-parelhalssnoer en armband met amethist en zilveren sloten.
Un collier et un bracelet de perles d'eau douce avec des serrures en argent et avec des améthystes.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#14H. Louis (?)Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#515Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en coton mercerisé. Usures.No longer availableDim. 204 x 135 cmEstimate: € 25 / 35 -
#34“Paard”. Potlood en aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘E. Verboeckhoven’.
“Cheval”. Crayon et aquarelle sur papier. Porte une signature 'E. Verboeckhoven'.No longer availableDim. 24,5 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#352Een lot XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een vaasje, gemerkt van de Drie Klokken, een theepotje met bloemendecor en een geribd bordje.
Lot de poterie de Delft du XVIIIe siècle, composé d'un vase marqué des Trois Horloges, d'une théière à décor floral et d'une assiette nervurée.No longer availableDim. h: 15 & 14 cm, Ø: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#42“Instruction Paternelle” & Havenzicht”. Een laat XVIIIe en een XIXe eeuwse gravure.
“Instruction Paternelle” & Vue de port. Une gravure de la fin du 18e et une du 19e siècle.No longer availableDim. 42,5 x 33,5 cm& 39 x 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#609De Wit“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée '64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200


