Similar lots by type
-
#967Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.
Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#260DelheidEen 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1600 / 2000 -
#137Een paar vleesvorken van zilver. Russische keuren.
Paire de fourchettes à viande en argent. Poinçons russes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#177Een zilveren schaal, versierd met twee handvatten in de vorm van draakjes. Porto, 833‰.
Une coupe en argent, ornée de deux poignées en forme de dragons. Porto, 833‰.No longer availableDim. 373 gramEstimate: € 120 / 180 -
#123Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver.
Paire de petits bougeoirs anglais en argent.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 25 / 40 -
#281Een bladvormig schaaltje en een opengewerkte taartschep van zilver, eerste gehalte.
Petit plat en forme de feuille et une pelle à tarte en argent. Premier titre.No longer availableDim. 170 gEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#1080Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.
Lot de vases divers en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#776Een paar notenhouten armstoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel. Licht afwijkende modellen.
Paire de fauteuils en noyer de style Louis-Philippe garnis de velours vert. Modèles légèrement différents.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1092Een bronzen Napoléon III kandelaar met zes lichtpunten, versierd met geslepen kristallen kralen.
Candélabre Napoléon III en bronze à six lumières décoré de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een bruine kwarts van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’une quartz brune de ± 6 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 1850 / 1950 -
#247Val St. LambertEen paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal. Marqués.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#968Een vaas van meerkleurig glaspasta naar Murano.
Vase en pâte de verre polychrome d’après les exemples de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#941Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#875Twee verschillende vazen van Imariporselein op messingen voet, waarbij één als olielamp en de andere gemonteerd op elektriciteit.
Deux vases en porcelaine d’Imari sur base en laiton, dont un monté en lampe à huile, l’autre monté à l’électricité.No longer availableDim. h: 42 & 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#899Antoine Ceysens“Binnenkoer van een hoeve”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Basse cour d’une ferme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 41 x 33,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#37Een lot van vier verschillende gefineerde doosjes, waarvan één met een muntstuk in het deksel.
Lot de quatre boîtes différentes en bois de placage dont une décorée d’une pièce de monnaie dans le couvercle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#433Twee paar kandelaars van verzilverd metaal, waarvan één paar in de vorm van zuiltjes met marmerimitatie en het andere gemonteerd als lampen.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont une paire en forme de colonnettes en imitation de marbre, les deux autres montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1005Val St. LambertEen karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50

