Other lots in this auction
-
#112Jacobs“Pierrots”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pierrots”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#211Een lot zilveren bestekken met verschillende decors, waarbij ook enkele strooilepeltjes en een pollepel. Grotendeels Delheid, 800‰.
Un lot de divers couverts en argent à décors différents, entre autre des cuillères à saupoudrer et une louche. Le plupart Delheid, 800 ‰.No longer availableDim. 4510 gEstimate: € 800 / 1200 -
#567Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#530Dinh Van ParisEen halssnoer bezet met parels en 18 karaats geel gouden bolletjes en slot. (te herstellen).
Un collier serti de perles et de petites boules en or jaune 18 ct et fermoir ( à réparer).No longer availableDim. 25,34 gEstimate: € 400 / 500 -
#374R. Van Passen“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et un pendentif en croix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 550 / 650 -
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#888Een lot van veertien aperitiefglaasjes met groene kelk en kleurloze voet. Bijgevoegd vijf groene wijnglaasjes.
Un lot de quatorze verres à apéritif, pied incolore, calice en vert. Nous ajoutons cinq verres à vin verts.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#694Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Straatzicht”. Aquarel en pastel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue”. Aquarelle et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#645Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 1,26 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#704Jozef PeetersPeriod: 1895 - 1960Een ontwerp voor de cover van het maandblad “Het Overzicht” van februari 1925. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
Un projet pour la couverture du magazine “Het Overzicht” de février 1925. Une lino. Signée et numérotée 108/250 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
#653Een tuinbankje in wit metaal. schade.
Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120

