#519“Chinees vissersgezin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Chinees werk.
#304Bernard De Pooter“Kruisberg & Begijnhof te Herentals.” Een paar schilderijen, olieverf op doek. Gesigneerd.
”Renaix et Béguinage de Herentals”. Une paire de peintures, huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 48 x 35 cm x2Estimate: € 100 / 120 -
#237Wandklok van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl. Messingen werk.
#27Een vermoedelijk XVIIe eeuws vuursteenpistool, met messingen versieringen en gegraveerde motieven in het hout en op de loop. Schade aan het hout rond het mechanisme.
Un pistolet à platine à silex, probablement XVIIème siècle, décorations en laiton et motifs gravées dans le bois. Dégâts au bois autour du mécanisme.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#593“Man op reiger”. Een beeldje van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd Chinees ivoor. Onderaan gesigneerd. Restauratie
”Homme sur une grue”. Une statue en ivoire chinoise, partiellement sculptée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 160 -
#317Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
#534“Dame met bloemenhoed”. Aquarel op papier.
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et un pendentif en croix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 550 / 650 -
#217Een oude Belgische vlag.
Un ancien drapeau belge.No longer availableDim. 240 x 200 cmEstimate: € 40 / 50