#319“Stadszicht vanaf linkeroever.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue sur la ville de la rive gauche”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 800 / 900 -
#499“Vrouwenportret” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 29-7-69.
”Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé et daté 29-7-69.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#817Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.
#564“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#760Een halssnoer met vier rijen parels en geel gouden slot (te herstellen).
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 550 / 650 -
#685Dinh VanEen zilveren ring 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 13,23 gEstimate: € 40 / 80 -
#589Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.
Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 250 / 400 -
#687Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.
Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.No longer availableDim. 96 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#718Boucart, ParisEen banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280