#312“Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#487Een waaier van ivoor en kant.
Un éventail en ivoire et dentelle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,50 ct. VVS-VS.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,050 ct. VVS-VS.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#126Een Louis Philippe meubeltje met een deur en een lade.
Un petit meuble Louis Philippe à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#766AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#734Vandercam“Stilleven met vissen”. plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, poissons”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#144Jules DesutterPeriod: 1895 - 1970“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 50Estimate: € 200 / 300 -
#85Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden dameshorloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct dans son emballage d’origine. Swiss Made.No longer availableDim. 44,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#8Een verguld sierstuk van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Une pièce en bois doré sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 35 / 45 -
#661Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
#652Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#883“Kiel toen, Kiel nu...” &”Die van den Basseng”. Twee boeken m.b.t. Antwerpen.
”Kiel toen, Kiel nu…” & “ Die van den Basseng”. Deux livres en relation avec Anvers.No longer availableEstimate: € 25 / 30