Other lots in this auction
-
#731J. Primavesi, Warminster
Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
Un baromètre banjo anglais dans une armoire en noyer.No longer availableDim. l: 99 cmEstimate: € 100/120 -
#382Robert FrénayPeriod: 1903-1986
“Marine” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45x70 cmEstimate: € 50/100 -
#379
“Scène met vrouwen en paraplu’s” . Een lithografie. Gesigneerd Guy Cambier en genummerd 24/100 buiten de plaat.
”Scène de femmes et parapluies”. Une lithographie. Signée Guy Cambier et numérotée 24/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/100 -
#733Cristal d’arques
Een glazenservies van kleurloos kristal. 37 stuks in drie modellen. In originele dozen.
Un service de verres en cristal incolore. 37 pièces en trois modèles. Emballages d’origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#620
Een 18 karaats wit gouden ketting bezet met negen parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct sertie de neuf perles.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 200/300 -
#815
Een paar koperen kandelaars met porseleinen monturen, versierd met handgeschilderde decors.
Une paire de candélabres en cuivre et montures en porcelaine, décoration de roses peint à la main.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 25/35 -
#138Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
Een jongedamesbuste van meerkleurig gepatineerd wit terracotta. Achteraan gesigneerd en genummerd. Kleine schilfer aan de achterkant van de basis.
Un buste de jeune femme en terre-cuite polychrome et blanc. Signature au dos et numéroté. Petit éclat au dos de la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/300 -
#108Ivora, Gouda
Een vaas van meerkleurig plateel. Decor Mat. 23. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome. décor Mat. 23. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#443
Driedelig kaptafelgarnituur van kristal. Val Saint-Lambert.
Une garniture de coiffeuse en cristal Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#328
Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
Une paire de représentations allégoriques en biscuit vert et blanc. Style Wedgewood.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40/50 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,50 ct. VVS-VS.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,050 ct. VVS-VS.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 3300/3500 -
#828
Een paar vazen van paars glas.
Une paire de vases en verre mauve.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50