Une paire d'éléphants en ébène sculpté avec des décorations en métal argenté ciselé avec des perles de verre.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#151Een Engelse Sterling zilveren set met vier borstels, een handspiegel en een kam. In etui.
Garniture en argent sterling anglais comprenant quatre brosses, un miroir et une peigne. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 200 / 300
#271Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#497Twee gedreven verzilverde theedozen op hoog dienblad. Oosters werk.
Deux boîtes à thé en métal argenté sur un plateau haut. Travail oriental.No longer availableDim. h: 20 & 24 cm; Ø: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371Een lot van drie koppels van meerkleurig Duits porselein, waarbij twee onderaan gemerkt.
Un lot de trois couples de porcelaine allemande multicolore, dont deux sont marqués en bas.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#506Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
#356Een verchroomd metalen staande lamp.
Lampe chromée.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 50 / 60 -
#246Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer. Onderste deurhengsel manco.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage. Une charnière manque.No longer availableDim. 107 x 111 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#762Villeroy & Boch, MetlachVier verschillende potten, waarbij drie met deksel, versierd met jachtdecor ‘Artemis’. Onderaan gemerkt.
Quatre pots différents dont trois avec couvercle et décorés d’un décor de chasse Artémis. Marque sous les bases.No longer availableDim. h: 8,5 cm - 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#483Een Thais personage van gepatineerd en verguld hout.
#757Een grote loep op verstelbare voet.
Grand loupe sur piétement réglable.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 100 / 150