Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren medaille. Gesigneerd. Uitgave van de Franklin Mint.
S. Benvenuti

Een zilveren medaille. Gesigneerd. Uitgave van de Franklin Mint.

Une médaille d'argent. Signée. Délivrée par la Franklin Mint.
Dim. Ø: 20 cm
SKU: 2710200113.
Category: Zilver.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #113
Estimate: € 320 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #558

    Een paar gebeeldhouwd ebbenhouten olifantjes met gedreven verzilverde versieringen met glazen kraaltjes.

    Une paire d'éléphants en ébène sculpté avec des décorations en métal argenté ciselé avec des perles de verre.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #151

    Een Engelse Sterling zilveren set met vier borstels, een handspiegel en een kam. In etui.

    Garniture en argent sterling anglais comprenant quatre brosses, un miroir et une peigne. Dans son étui.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #81

    Een lot zilver, bestaande uit een handspiegel en borstel, een fotokader, een peper- en zoutstelletje in etui, een Engelse inktpot en een zakmesje met parelmoeren handvat.

    Lot d'argent, composé d'un miroir à main et d'une brosse, d'un cadre photo, d'un ensemble sel et poivre dans un étui, d'un encrier anglais et d'un couteau de poche avec manche en nacre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #342

    Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.

    Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm (m.k.)
    Estimate: € 100 / 120
  • #169
    Albert Likeke Mongita
    Period: 1916-1985

    “Personages bij een hut in het oerwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Personnages près d'une cabane dans la jungle . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #665

    Een marmeren zuil.

    Colonne en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #277
    Goebel, Germany

    “Umbrella girl”. Een meerkleurig porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 152 B. Gemerkt.

    Umbrella girl . Une figurine en porcelaine multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 152 B. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #150
    Chopard Genève Swiss Made

    Een 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    Montre à bracelet de dame en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 38,04 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #117

    “Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.

    Jeune femme au chapeau de soleil et oiseaux . Un groupe de faïence / plâtre patiné gris-vert; Marqué au dos. Travail belge. Epoque Art déco.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #753

    Een staander van plexi en metaal.

    Piédestal en plexi et métal.
    No longer available
    Dim. H. 129 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #540

    Een paar ronde bijzettafeltjes in empirestijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blaadjes.

    Une paire de tables d'appoint rondes de style Empire avec des garnitures en bronze doré et des tablettes en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #505
    Stockman, Paris

    Een oude paspop op metalen voet. Met pluchen konijnenhoofd.

    Un vieux mannequin sur une base en métal. Avec une tête de lapin en peluche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #773

    Een paar houten boekensteunen met wereldbollen.

    Une paire de serre-livres en bois avec des globes.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #376

    Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #486

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.

    Kilim en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More