Similar lots by type
-
#81Een lot zilver, bestaande uit een handspiegel en borstel, een fotokader, een peper- en zoutstelletje in etui, een Engelse inktpot en een zakmesje met parelmoeren handvat.
Lot d'argent, composé d'un miroir à main et d'une brosse, d'un cadre photo, d'un ensemble sel et poivre dans un étui, d'un encrier anglais et d'un couteau de poche avec manche en nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#151Een Engelse Sterling zilveren set met vier borstels, een handspiegel en een kam. In etui.
Garniture en argent sterling anglais comprenant quatre brosses, un miroir et une peigne. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#558Een paar gebeeldhouwd ebbenhouten olifantjes met gedreven verzilverde versieringen met glazen kraaltjes.
Une paire d'éléphants en ébène sculpté avec des décorations en métal argenté ciselé avec des perles de verre.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 380 x 296 cmEstimate: € 200 / 260 -
#467Drie porseleinen eieren versierd met Chinese personages (verschillende afmetingen) en een oosters koperen schaaltje met een emailversiering met centraal een pauw.
Trois oeufs en porcelaine décorés de personnages chinois. Différentes tailles. Ainsi qu’un petit plat oriental en cuivre à décor d’un paon.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#222Mertens“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#348Een lot messing, bestaande uit een koffiekan, een waterketel een XVIIIe eeuwse vertinde schaal.
Un lot en laiton, composé d'une cafetière, d'une bouilloire et d'un bol en étain du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#34Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#753Een staander van plexi en metaal.
Piédestal en plexi et métal.No longer availableDim. H. 129 cmEstimate: € 60 / 100 -
#25Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met horoscoop boogschutter.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif horoscope Sagittaire.No longer availableDim. 9,12 gEstimate: € 280 / 350 -
#379Een serie van zes notenhouten art deco stoelen, geïnspireerd op Régence voorbeelden. Wortelhouten details en groene lederen zittingen.
Suite de six chaises art déco en noyer inspirées par des exemples Régence. Détails en ronce, sièges en cuir vert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#641Een kleine fishtank van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Petit aquarium en porcelaine de Canton polychrome et dorée.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#209Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.No longer availableDim. 55 x 78 cmEstimate: € 300 / 500 -
#45Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Victoria 1885.
Collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'une pièce de monnaie. Victoria 1885.No longer availableDim. 14,35 gEstimate: € 500 / 600 -
#325Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,54 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1,54 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800 / 900

