#352Een houten staf van een stamhoofd.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
A lot of silver, consisting of two bowls and a sugar spoon, and two napkin rings in matching box.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 80 / 120
#164Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#591Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
#512“Dorpszicht met brug en personage.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk 19de eeuws. Ouderdomsschade.
"Village view with bridge and figure." Oil on panel. Presumably 19th century. Signs of aging.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#260Een 18 kt witgouden ring met een centrale briljant van 0,60 ct. IP1, en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct, IP1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.48 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#529“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80