#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
A wooden staff of a tribal chief.No longer availableDim. L. 75 cmEstimate: € 40 / 60
#561“Atlas van Fouquet”, boek met “103 afbeeldingen van de wyd-vermaarde koopstad Amsterdam, alle naar het leven Getekend”, gravures.
"Atlas of Fouquet", book with "103 images of the widely renowned trading city Amsterdam, all drawn from life", engravings.No longer availableDim. h39 cm x b 51,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#94Abraham BloemaertPeriod: 1566-1651Een gravure van een hoeve met watermerk van Abraham Bloemaert.
An engraving of a farmhouse with a watermark by Abraham Bloemaert.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#574Een vliegenmepper van hout met runderhaar. Kongo.
A wooden fly swatter with cow hair. Congo.No longer availableDim. L. 70 cm tot.Estimate: € 35 / 45 -
#90Een 18 kt geelgouden broche of hanger bezet met een camée.
An 18kt yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. bruto: 25,65 gEstimate: € 250 / 350 -
#113Lladro‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
"Blood donor". Lithograph on paper, signed and numbered 40/50. Dated 1988. Label on the reverse with inscription.No longer availableDim. 65 x 85cmEstimate: € 120 / 180