#352Een houten staf van een stamhoofd.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
A lot of silver including a basket, a ladle, and a sauce spoon, all three with Dutch hallmarks, and also 2 cigarette cases and a napkin ring with the name Bertus.No longer availableDim. 800‰ - 490 gramEstimate: € 100 / 150
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
"Harbor at night". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Inscription on the back.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#284Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Beeldje van het Vleeshuis.” Gravure, genummerd 34/150 Gesigneerd buiten de plaat.
#368Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.
A Chinese wooden jewelry box adorned with mother-of-pearl and copper plaques. In two levels.No longer availableDim. 24 x 13 x 17cmEstimate: € 100 / 150 -
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#407Een masker van gesculpteerd hout met sporen van beschildering. Bobo, Burkina-Faso.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#330Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten in strikvorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een goudkleurige parel.
An 18k white gold ring set with bow-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. and a gold-colored pearl.No longer availableDim. 6,30 g Ø 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400