#352Een houten staf van een stamhoofd.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
A lot of silver, consisting of two bowls and a sugar spoon, and two napkin rings in matching box.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 80 / 120
#135Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,20 ct. en twee briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.20 ct. and two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 300 / 350 -
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250 -
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#233Lladro‘Opening Night’, een Lladro beeld, modelnummer 5498 in originele verpakking.
'Opening Night', a Lladro figurine, model number 5498 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#171G. FieravinoEen art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#192Gust DierikxPeriod: Mechelen, 1924“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd.
"Flower still life" translates to "Flower still life". It is a painting, oil on canvas. Signed at the top.No longer availableDim. 59 x 79cmEstimate: € 150 / 200 -
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80