#670
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
#559
Een regulateur met slinger van hout en glas met bovenaan gesierd met paard.
#194
“Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage du Pays de la Lys". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#671
Een antiek juwelenkastje van glas en verguld messing.
#687
Een grote rechthoekige salontafel.
#157Imperial
Garniture de trois pièces en cuivre et albâtre à décor de têtes de coqs et de satyres en régule, bougeoirs à sept points lumineux.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 400/600 -
#663Ardot
Een ovaal schoteltje van aardewerk met een duif in het decor.
Une soucoupe ovale en faïence à décor de pigeon.No longer availableDim. 20,5 cm x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#625
Een vierledig Chinees reismeubel met messingen sluitingen.
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#335Boch Belgium
“Zeilboten een de kade”. Een muurplaquette van blauw en wit faience.
#624Bob StikkersPeriod: °1944
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 64/75 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signée et numérotée 64/75 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#378
Een lot van twee 19de eeuwse scheerbekkens, Frans en Luxemburgs.
Lot de deux bassines à raser du 19ème siècle, française et luxembourgeoise.No longer availableEstimate: € 70/90