Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#186Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 202 x 148 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#719“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#548“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564“Een paar composities.” Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening J. Dewasne. Beide met vochtschade.
”Une paire de compositions”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature: J. Dewasne. Tout deux avec dégâts d’humidité.No longer availableDim. 24 x 36,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#614Een paar Chinese gemberpotten met een blauw en wit vegetaal decor en met lang-levenstekens.
Une paire de pots à gingembre, décor bleu et blanc de végétaux et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#402Een lot van acht verschillende gravures.
Un lot de huit eaux-fortes différentes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#713Een theekommetje met bordje met bianco-sopra-bianco-reliëf en meerkleurige decors van vogels en pioenen in cartouches. Tijdperk Qianlong.
Un petit bol à thé et soucoupe, relief bianco-sopra-bianco et décors polychromes d’oiseaux et pivoines en cartouches. Période Qianlong.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#360Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.
Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.No longer availableDim. 214,35 gEstimate: € 50 / 80 -
#140DelvauxEen lederen halssnoer met hanger en slot van zilver en met stofzakje en in origineel etui.
Un collier en cuir avec pendentif et fermoir en argent avec étui en tissus et dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#459Desutter“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#100Een 18 karaats geel gouden ring bezet een grote rookkwarts.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un grand quartz fumé.No longer availableDim. 28,80 gEstimate: € 900 / 1000

