Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#601“Oude wijze op ezel”. Een groep van cloisonné. Japans werk, omstreeks 1900.
”Sage sur un âne”. Un groupe en cloisonné. Travail japonais, +- 1900.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 460 / 500 -
#357Een paar appliques van Venetiaans glas.
Une paire d’appliques en verre vénitien.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#35Een paar 18 karaats wit en geel gouden hemdenknoopjes bezet met twee kleine briljantjes.
Une paire de boutons de chemise en or blanc 18 ct sertis de petits brillants.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 250 / 350 -
#580SamarkandEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d'Afghanistan en laine noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200 / 240 -
#215Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een Colombiaanse smaragd van ± 2,20 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et une émeraude de Colombie de +- 2,20 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#225Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een hartvormige Afrikaanse smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude africaine de ± 2 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#627“Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4,8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#697Twee Chinese figuren met ruyi van meerkleurig porselein.
Deux figures chinoises avec un ruyi en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#531Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableDim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300 / 400 -
#56Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#829Twee wing-back chairs, bekleed met robijnrood fluweel.
Deux chaises wing-back, revêtement en velours rouge rubis.No longer availableEstimate: € 80 / 120

