#782Een dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van het hoofd van een majorette.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome en forme de tête de majorette.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#209Paul Joostens“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#714Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#457Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
#665Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.
#346Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
#518Een zittende Bodhisattva van brons.
#468Een houten Pounoumasker. Kameroen.
#160Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met Russische briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et or rose sertie de brillants russe ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 1200 / 1400