Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#262Edgar Wiethaese“Ruiter”. Aquarel. Gesigneerd.
”Cavalier”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 13 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#499Helena RiedelPeriod: 1901 - 1991“Zonsondergang op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Coucher de soleil en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 102 x 83 dmEstimate: € 40 / 60 -
#543Ivoren concentrische ballen gedragen door een fijn gesculpteerde staander in de vorm van een landschap met personages op gedecoreerde sokkel met bloemen.
Boules concentriques en ivoire et suspensoir finement sculpté en forme de paysage et de personnages sur un socle décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#874Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#827Een oude autokoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Un bagage de voiture en cuir et fermoirs en cuivre. A l’intérieur deux tiroirs amovibles.No longer availableDim. 38 x 85 x 49 cmEstimate: € 42 / 46 -
#865Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#413Een theepotje op komfoor van polychroom Vieux Paris porselein met bloemmotieven en vergulde details. Onderaan merk met goudverf en “V.P.”.
Une théière sur réchaud en porcelaine Vieux Paris, motifs de fleurs et dorures. Marque sous la base en peinture dorée et “VP”.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#437“Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. Eerste druk. 1953.
”Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. 1953.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#473Een zeshoekige cachepot van Cantonporselein met een meerkleurig decor van personages, bloemen, vogels en vlinders.
Un cache-pot en porcelaine du Canton, décor de personnages, fleurs, oiseaux et papillons polychromes.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#856Een paar gebeeldhouwde stoelen met groen fluweel.
Une paire de chaises sculptées et velours vert.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#682Léopold Haeck“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1925No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 80 / 120

