#907
Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
#53
Een porseleinen vaas met bloemenmotief.
#759
“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#455
Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.
#873
#368
Een jardinière van kobaltblauw aardewerk.
#57Sitzendorf
Een groep van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een romantisch koppel en een putto in een gestileerde slee. in de geest van de de XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine polychrome et doré représentant un couple romantique et un putto dans une luge stylisée. Dans l’esprit du XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 cm, l: 31 cmEstimate: € 100/150 -
#767
#367
#90
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#670
Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
#755Pomellato
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 200/300