#14Renaat Bosschaert“Brugge”. Een ets uit 1979 naar XVIe eeuws voorbeeld.
“Bruges”. Eau forte de 1979 d’après un exemplaire du XVIe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#479“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
“Krishna et des femmes”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Ann StonelakeEen proeflap met een hymne (’Rouse my soul from deadly slumber...”, bloemen en dieren in naald-en borduurwerk. Aged 12, Year 1821.
Ouvrage d’épreuve représentant une hymne (Rouse my soul from deadly slumber...”, des fleurs et des animaux. Aged 12; Year 1821.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#73Een grote rood- en geelkoperen doofpot. Vroeg XIXe eeuw.
Grand étouffoir en cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 140 -
#558Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een pad met ratten, krekels en een schildpad. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Netsuké finement sculpté en forme d’un crapaud portant des rats, des sauterelles et une tortue. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#718Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
#661Een geglazuurd aardewerken theeservies met meerkleurig decor. Omstreeks 1930.
Service à thé en faïence à décor polychrome. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#606ArdebilEen handgeknoopt wollen tapijt.
#439“Compositie in lavis”. Draagt een handtekening.
“Composition en lavis”. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 80 / 120