Other lots in this auction
-
#478
Drie balustervaasjes van Japans aardewerk, waarbij er twee een paar vormen, versierd met handgeschilderde decors.
Trois vases balustres en faïence du Japon dont deux formant une paire. Décorés à la main.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#489
“Vogels bij een bloeiende boom”. Een paar Chinese Gouaches op zijde. Gemerkt.
“Oiseaux dans un arbre en fleurs” Paire de gouaches chinoises sur soie. Avec marque.No longer availableDim. 83 x 38 cmEstimate: € 120/150 -
#55
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.
Bague en or jaune 14 K sertie d’une aigue-marine de ± 4 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150/200 -
#677
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.
Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#576Naïn
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 300/500 -
#415
Een gietijzeren kolenbak.
Une boîte à charbon en fonte.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#5
Eén oorbel van 18 karaat met een diamand oude slijp van +/- 0,30 ct. in zilver gezet.
Une seule boucle d’oreille sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,30 ct serti en argent.No longer availableDim. 1,88 gEstimate: € 40/60 -
#409
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#316
Een hoekkast met zwartgelakt ruitmotief op de deur. XIXe eeuw.
Encoignure à motif de carreaux laqués noir sur la porte.No longer availableDim. 105 x 102 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#699
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80/120 -
#357
Twee rieten vissersmanden met draagriem.
Deux corbeilles de pêcheur en osier, avec ceintures.No longer availableDim. h: 20 en 18 cmEstimate: € 40/60 -
#564
“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène du Lotus Bleu”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150